İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sakın forumlanmayın :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Foruma kendini fazla kaptırmış bir arkadaş :D

Annesi yemek yaptıktan sonra:
-Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne....

Biri elinde kağıtla size adres sorunca:
-Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et....

Fotoğraf albümüne bakarken:
-Capslar bir harika.......

Biri beğendiği bir şey verince:
-Teşekkürü Hakettin..

Kardeşinden bir bardak su isterken:
-Kardeşim bir bardak su getirirsen seni teşekküre boğarım........

Birine hediye alırken:
-Bu harika!Hemen indiriyorum........

Birine bir şey hazırladıktan sonra:
-Senin için upload ettim........

Sınıfta biri küfrederse:
-Oğlum manyakmısın? Banlanıcan şimdi........

Arkadaşlarına yemek yaptıktan sonra:
-Emeğe saygı, teşekkürlerinizi bekliyorum.............

Daha önceden konuşulan bir mevzuyu tekrar duyunca:
-Bu konu daha önceden verilmişti..........

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu güne kadar hiç forumum olmadı :(
Bu duyguları bu söylemleri hiç yaşayamadım :(
:D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok iyi ya bazen webcilerin ağırlıkta olduğu ortamlarda geyiğine bu tarz şeyler söleniyor şahit olmuşluğum var. :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
allaha şükür hic forum ağzı ile konuşmuşluğum olmadı zaden forum ağzına alışmam uzun sürer suan icinde bulunduğumuz forumda mywetting in anlattığı forum gibi bir forum olmadığı icin böyle bir konu söz konusu olmaz bende :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ben arasıra kitap okurken dalıyorum ve bişiler kaçırıyorum sol serçe parmağımla, işaret parmağım ctrl+f i arıyor, komik gelebilir ama gerçekten böyle oluyor.sizce ben hastamıyım terapi görmelimiyim :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben arasıra kitap okurken dalıyorum ve bişiler kaçırıyorum sol serçe parmağımla, işaret parmağım ctrl+f i arıyor, komik gelebilir ama gerçekten böyle oluyor.sizce ben hastamıyım terapi görmelimiyim :D

Hahaha super, bende birkac anormallik var. Mesela yanimda arkadasim bi konu hakkinda benimle konusuyorken, baska bir konuyu dusunmeye basliyorum ve gercek anlamda daliyorum. Kendime geldigimde yanimdaki ile muhabbetin devam ettigini farkediyorum ve ona sordugumda mantikli cevaplar verdigimi soyluyor.

Onunla yaptigim sohbeti o an hatirlamiyorum ancak o konusmada gecmis ve benim konusma esnasinda ogrendigim bilgi ihtiyac aninda ortaya cikiyor. Ben odev yapmayi sevmeyen bir ogrenciydim, derslerimde hep dinlemem sayesinde basarili oldum. Okulda aldigim bilgiyi ne zaman ogrendigimi hatirlamamda cok basima gelir ve beni bunu nasil ogrendigim konusunda cok dusundururdu.

Bazen arac surerken dusunmeye basliyorum ve onca yolu nasil geldigimi hatirlamadigimi farkediyorum ve son olarakda bisey kafama cok takilmissa, sabah gozlerimi actigim an aklimda bu sorunun cozumu ile uyaniyorum. Sanki uykudan uyanmasini beklediginiz kisi gozlerini acinca ona soylemeniz gereken onemli birseyi soylemis gibi..

Bilgisayar yuzunden iyice robotlasiyormuyum ne.. Disk defragment yapar gibi en az islem yapildigi vakit(uyurken) beynim yeni bir modda soru cozuyor sanki :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Benim başıma sadece bir kez bilgisayar karşısında telefonla mesaj yazarken gelmişti. Hazır sözlerden birini gönderecektim ve uzundu. Sözü kopyaladım, ama telefona yapıştıramayacağımı farkedince hayal kırıklığına uğradım :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
2 sene önce öss için dershaneye giderken uykusuz geçen derslerde böyle saçma şeyler çok geldi başıma özellikle hocanın anlattıklarını yazarken arada dalıyordum o zaman lar not almam gereken yerleri ctrl+c ile kopyalamaya çalıştığım çok oldu. Ayrıyeten ders notlarına bakıp hangi bölümlerde uyuduğumu bulabiliyorum :p

şimdilerdede yoğun çalışma temposu arasında Gothic 3 oynuyorum orasıda başka bir alem :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim başıma sadece bir kez bilgisayar karşısında telefonla mesaj yazarken gelmişti. Hazır sözlerden birini gönderecektim ve uzundu. Sözü kopyaladım, ama telefona yapıştıramayacağımı farkedince hayal kırıklığına uğradım :D

Güzel ama bende de aynısı oluyor babamın özel günlerde yollamak istediği mesajlara basladıgımda keske ctrl + c , ctrl + v olsada kopyalayıp yapısdırsam veya kişi ekleden sürekli teker teker değil ctrl + a ya basıp hepsi secebilsem diye cok düşündüğüm oldu ama olmuyor boşa vakit kaybı :D

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sık sık yaşadığım sıkıntı büyük alışveriş merkezlerinde aradığım noktayı büyük tablodan bakıyorum ama tek tek isimleri okumaktan bıkkınlık geliyor, pöff niye search'ü yok bu tablonun diyorum ne alaka bende bilmiyorum :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hahaha super, bende birkac anormallik var. Mesela yanimda arkadasim bi konu hakkinda benimle konusuyorken, baska bir konuyu dusunmeye basliyorum ve gercek anlamda daliyorum. Kendime geldigimde yanimdaki ile muhabbetin devam ettigini farkediyorum ve ona sordugumda mantikli cevaplar verdigimi soyluyor.

Onunla yaptigim sohbeti o an hatirlamiyorum ancak o konusmada gecmis ve benim konusma esnasinda ogrendigim bilgi ihtiyac aninda ortaya cikiyor. Ben odev yapmayi sevmeyen bir ogrenciydim, derslerimde hep dinlemem sayesinde basarili oldum. Okulda aldigim bilgiyi ne zaman ogrendigimi hatirlamamda cok basima gelir ve beni bunu nasil ogrendigim konusunda cok dusundururdu.

Bazen arac surerken dusunmeye basliyorum ve onca yolu nasil geldigimi hatirlamadigimi farkediyorum ve son olarakda bisey kafama cok takilmissa, sabah gozlerimi actigim an aklimda bu sorunun cozumu ile uyaniyorum. Sanki uykudan uyanmasini beklediginiz kisi gozlerini acinca ona soylemeniz gereken onemli birseyi soylemis gibi..

Bilgisayar yuzunden iyice robotlasiyormuyum ne.. Disk defragment yapar gibi en az islem yapildigi vakit(uyurken) beynim yeni bir modda soru cozuyor sanki :)
Aynı durumdayım ama ailem ve arkdaşlarım alıştılar. Pek sorun çıkmıyor.
Onlara kafam genişledi bazen hatlar kopuyor diyerek geçiştiriyorum.
Doktora gitmeyi düşünüyorum.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim bir arkadaşta hayatında ilk defa foruma girmişti, onunda real hayatına yansımıştı. Artık gırgırmı yoksa gerçektenmi öyle diyordu bilmiyorum ama "paylaşım için sağol" dediğini duyar gibiydim :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Banada böyle şeyler olmuşluğu var mesela leptop bozuktu internete girmiyodu masaüstü bilgisayardan internete giriyodum leptopta tam yanda açık o sırada leptoptaki uzun linki kopyalayıp masaüstü bilgisayardaki sayfaya yapıştırmaya çalıştığımı hatırlarım...

Bikerede sinirli olduğum zaman kopmuşum banlıyaçam şimdi seniii haa diye bağırdığımıda hatırlarım (tabi o sırada millette sinirmi kalır):D

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bi ara kendimi internet'e çok kaptırmıştım , bir kitabımı arıyorum arıyorum yok bulamıyorum.. bi anda pc başına yöneldim google da aramak geldi aklıma ( saçma demeyin gerçekten de böle ) aklıma gelen herşeyi google da aradığım için olsa gerek :D

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0

maç yaparken arkama bakmak için gta vice city'den alışmışım mausun ortasına tıklamayı arıyorum/düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5