İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saldır iyinet Bedava DVD

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link düzenlenmiştir.

formu doldudunca mailinize bi doğrulama adresi gönderiyorlar adreste bi yanlışlık var onu düzeltmeyi unutmayın
maile gelen adres
link düzenlenmiştir.
şeklinde geliyor yani .com eksik
onuda eklersiniz doğrulama linkine

afiyet olsun herkese tükenmeden alın

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hediye olduguna eminmisiniz ben öyle bi kelime göremedimde sitede

almak için diyor

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz olduğunu kayıttan sonra aldığın onaylama mailinde belirtiyor. Teşekkürler +rep.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hristiyanlara ait misyonerlik amacını taşıyan bir cd,bu tip misyonerlik sitelerinde bu tip hediyelere ulaşmak mümkün...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanında hristiyanlıkla ilgili belgeler geliyo galiba.. ben katılmıştım uzun süre önce bize gelmiş ama yanında o şekilde belgeler olduğu için bizimkiler atmış direk

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüh siteyede bakmamıştım, neyse gelince geri iade yaparız artık...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Modertatör arkadaş silse iyi olur. Bu faaliyetlere izin vermeyelim. Sanırım arkadaş yanlışlıkla yayınlamış

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamamiyle misyonerlik faaliyeti yürütüyorlar...Arkadaşlar iyice araştırmadan foruma yazmayalım.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanında hristiyanlıkla ilgili belgeler geliyo galiba.. ben katılmıştım uzun süre önce bize gelmiş ama yanında o şekilde belgeler olduğu için bizimkiler atmış direk

Belge olamsa bile dvd nin içindekiler sadece maç değil galiba..

O siteden alıntı bir paragraf : Brezilya’dan Edmilson, Lucia ve Ze Roberto, Kore’den Lee Young Pyo, Fildişi Sahilin'den Cyrille Domoraud, Birleşik Devletlerden Tim Howard (İngiliz takımı olan Manchester United da oynuyor). Bu büyük oyuncular, dünya sahnesinde olmanın verdiği baskıyla nasıl baş ettiklerini, mücadele ve inanç yolculuklarını bizlerle paylaşıyorlar.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maniax ilk mesajdaki linki kaldır istersen.yorumları okumayanların girmesini engellemiş olursun ok?

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam kayıt oluyordum.Bizi nereden duydunuz?Tavsiye üzerine senecegini ararken,kiliselerden yazıyor bir affaladım.Hönk diye.Sonra foruma geri döndüm.İşin aslı ortaya cıktı.Uyarılar için sağolun. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5