İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saldırı Alıyorum Yardıma ihtiyacım var

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bulunduğun klasörde /var/log/ altında httpd/ adında bir klasör daha olacak
ordakileri incelemeye başlarmısın
ardarda yapılan işlemler görünür
örnek olarak
domain.com/bilmemne.php?oyun=13 gibi (sadece örnektir)
tek ip den geliyo olabilir bu sorgular
eğer SQL şişirmek isteniyorsa

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botneti kimse ispatlayamaz + saldırıyı yapan botları noter onaylı kaydını alman gerekiyor çok gerçekci 1 delil sayılması için oda imkansız ötesi bişey botnet saldırısı yapan 1'inin adını soyadını bütün kütüğünü alsan o kişiye dava açsan gene hiçbirşey elde edemezsin çünkü çünkü çünkü :)

neye dayanarak diyorsun mahkemeye veririm yası ufaksa ailesini veririm mahkemeye avukatımda olur ve gel git ettirim o pclerini izletirim iceri girmese bile sitesini kapattirim sordum bunları avukata avukat ispatlanırsa sitesi kapanır yasıda ufaksa ailesi suc alır dedi işde sorun ispat olmasıdır

N

Naruto

Misafir
neye dayanarak diyorsun mahkemeye veririm yası ufaksa ailesini veririm mahkemeye avukatımda olur ve gel git ettirim o pclerini izletirim iceri girmese bile sitesini kapattirim sordum bunları avukata avukat ispatlanırsa sitesi kapanır yasıda ufaksa ailesi suc alır dedi işde sorun ispat olmasıdır

bitanem 6. yılım avukatlıkta 11 yıldır internet işindeyim ve profesyonel olarak 2 yıldır exploit derliyorum yargıya intikal ettirmen imkansız o kadar çoluk çocuk var ki etrafta madem saldırıyorlar kim çıkıpta bu bana saldırıyor şu sana saldırıyor davacıyım davalısın davalı olayı olmuyor buyur ankara'daki büromun adresini verim gelin tanışalım botnet yapan arkadaşlarımızdan 1'inin evine de gidelim bana benim okuduğum hukuk diyor bunları ben kendi kafamdan uydurmuyorum :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitanem 6. yılım avukatlıkta 11 yıldır internet işindeyim ve profesyonel olarak 2 yıldır exploit derliyorum yargıya intikal ettirmen imkansız o kadar çoluk çocuk var ki etrafta madem saldırıyorlar kim çıkıpta bu bana saldırıyor şu sana saldırıyor davacıyım davalısın davalı olayı olmuyor buyur ankara'daki büromun adresini verim gelin tanışalım botnet yapan arkadaşlarımızdan 1'inin evine de gidelim bana benim okuduğum hukuk diyor bunları ben kendi kafamdan uydurmuyorum :)

o kadar garip geliyorki bir avukatın bunları yazması....
bir avukatın genelde yasaları savunması gerekirken Sanki onu över gibi anlatması Hatta cesaretlendirmesi esefle kınanılması gereken bir konu bence.
ve şu anda burda yazılanları delil kabul ederek işlem yapabilecek savcılarında varolduğunu AVUKATSANIZ ! bilirsiniz.

cehalet okumakla giderilmiyor sözünü bir kez daha kanıtlamış oldunuz

N

Naruto

Misafir
o kadar garip geliyorki bir avukatın bunları yazması....
bir avukatın genelde yasaları savunması gerekirken Sanki onu över gibi anlatması Hatta cesaretlendirmesi esefle kınanılması gereken bir konu bence.
ve şu anda burda yazılanları delil kabul ederek işlem yapabilecek savcılarında varolduğunu AVUKATSANIZ ! bilirsiniz.

cehalet okumakla giderilmiyor sözünü bir kez daha kanıtlamış oldunuz

Düşüncelerinizi saygıyla inanın ayakta alkışlıyorum.

yalnızca eklemek istediğim 1 konu var ki botnet piyasası böyle benim yeminimde botnet yapmicam demiyor :) neyse uzatmak yerine yalnış anladığınızı yeniden bildirmek istemiştim iyi çalışmalar. hayırlı geceler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5