İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saldiriiiin

S

Skeleton

Misafir
Tebrikler. Doğru cevabı giren 1048. kişisiniz. Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Kanserle Savaş," "Sağlıklı Cinsel Hayat" ve "Göz Sağlığı" VCD'lerinden oluşan sağlık seti sadece ilk 1000 kişiye verilecektir. Stoklarımız tükenmiştir.
):

:)
.........................

E

eyciey

Misafir
Bende 1003. cülükte kaybettim. Neyse artık önümüzdeki kampanyalara bakacağız :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tebrikler. Doğru cevabı giren 1075. kişisiniz. Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Kanserle Savaş," "Sağlıklı Cinsel Hayat" ve "Göz Sağlığı" VCD'lerinden oluşan sağlık seti sadece ilk 1000 kişiye verilecektir. Stoklarımız tükenmiştir.

:(

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yolla valla benim ilgimi çeken konular

yalnız böyle şeyler olunca mümkünse 1 kereden fazla katılmazsanız iyi olur. bak senin yüzünden belki ben alamadım belki gerçekten ihtiyacı olan ya da çok isteyen biri alamadı.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1089 oldum iyi mi? yine de çok sağol , heyecan oldu:)

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
yolla valla benim ilgimi çeken konular

yalnız böyle şeyler olunca mümkünse 1 kereden fazla katılmazsanız iyi olur. bak senin yüzünden belki ben alamadım belki gerçekten ihtiyacı olan ya da çok isteyen biri alamadı.

3 tanesini lazım olmazsa almazdım herhalde

biri kendime biri teyzeme biri dayıma oldumu şimdi ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tebrikler. Doğru cevabı giren 1285. kişisiniz. Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Kanserle Savaş," "Sağlıklı Cinsel Hayat" ve "Göz Sağlığı" VCD'lerinden oluşan sağlık seti sadece ilk 1000 kişiye verilecektir. Stoklarımız tükenmiştir.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tek ilgimi çeken sağlıklı cinsel hayat cd'si oldu ama cinsel hayat olsunda sağlıksız olsun farketmez derim yinede :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler. Doğru cevabı giren 1427. kişisiniz. Prof. Dr. Mehmet Öz'ün hazırladığı "Kanserle Savaş," "Sağlıklı Cinsel Hayat" ve "Göz Sağlığı" VCD'lerinden oluşan sağlık seti sadece ilk 1000 kişiye verilecektir. Stoklarımız tükenmiştir.

:))))) Şanş budur be :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Başlığın ismide cazip saldırınnn neye saldiriyoz ibo :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5