İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyon Fenerbahçe

M

maiL

Misafir
Evet arkadaşlar. Şampiyon Fenerbahçemizi canı gönülden tebrik ederiz.
Ne Mutlu FenerBahçeliyim Diyene.!

U

umurcan

Misafir
diğer takımlar gibi 100. yılımızda şampiyon olamıycak değildik :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1500 m2 kapalı alanda fenerbahçe marşları çalıyoruz :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir Galatasaraylı Olarak Tebrik Ederim.
Her Sene Mutlaka Birileri Şampiyon Oluyor. Hayırlı Olsun

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Galatasaraylı Olarak Tebrik Ederim.
Her Sene Mutlaka Birileri Şampiyon Oluyor. Hayırlı Olsun

Nedense ben takım tutmayan futbolla felan işi olmayan biri olarak hep fenerbahçenin şampiyonluklarını görüyorum :) aceba fenerbahçeyi mi tutsam :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Site girişlerine birşeyler yapmak gerek.
Şampiyonluğu sitelere taşımak istiyorum. Lütfen öneri. Logo veya giriş sayfası :)
Bu duyguyu sanal elmdede hissettirelim.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hep bunu düşünüyorum disconnect ama futbol felan değil. Flashdan iyi anlayan birisini bulup site acıldıgında yukarıdan aşağıya doğru yavaş yavaş dalgalanarak inen bir türk bayrağı sayfayı komple kaplayıp 5 saniye sonra kaybolacak tam açıldıktan sonra.

yaptıracam bunu ama :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben hep bunu düşünüyorum disconnect ama futbol felan değil. Flashdan iyi anlayan birisini bulup site acıldıgında yukarıdan aşağıya doğru yavaş yavaş dalgalanarak inen bir türk bayrağı sayfayı komple kaplayıp 5 saniye sonra kaybolacak tam açıldıktan sonra.

yaptıracam bunu ama :p
böyle bişey yapılırsa mutlaka paylaş :)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Fenerbahçeli olarak takımının şampiyon olmasına çok sevindim haliylen :) Geçen senede son maçta kaybetmeseydik 4 sene üst üste olacaktı bizimde ama kısmet olmadı. Oyak Bank'ın bi şarkısı vardı "sonunda iyiler mutaka kazanır" en iyi bizdik bana göre (objektif bakamıyor olabilirim bu konuda çünkü Fenerbahçe liyim) ve şampiyon biz olduk. Hayırlısı olsun...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bir Fenerbahçeli olarak takımının şampiyon olmasına çok sevindim haliylen :) Geçen senede son maçta kaybetmeseydik 4 sene üst üste olacaktı bizimde ama kısmet olmadı. Oyak Bank'ın bi şarkısı vardı "sonunda iyiler mutaka kazanır" en iyi bizdik bana göre (objektif bakamıyor olabilirim bu konuda çünkü Fenerbahçe liyim) ve şampiyon biz olduk. Hayırlısı olsun...

Gayet objektifsin. Şampiyonluk hakkımızdı ve şampiyon olduk. En büyük rakibimiz olan Beşiktaş'ı kendi sahasında yendik. Daha ne yapalım yahu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5