İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyon Kim Olacak ???

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ligin bitimine 3 hafta kaldı ve fener 4 puanla gs nin öünde ve 33. haftayı gs ile kendi sahasında oynayacak.....
Şu an ligin bitimine 3 hafta kala Tükiye kupasına farklı bir skorla gs almış bile olsa bence 34 maçın en başarılı takımı fener olarak şampiyonluk ipini fenerin göğüsleyeğini düşünüyorum....

Bir Fenerbahçeli taraftar olarak Galatarasayın 100. yılında yılında Türkiye Süper Liginin şampiyonu olcağımızı şimdiden söyleyebilirim

Galatasaylılar sevinsin Türkiye kupasını aldıklarını bence onlara 100. yılda tükiye kupasını almakta yeter :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim kupa da şansımızın tutmadığını sağır sultanda duydu dün. Herşeyiyle Türkiye nin en büyük kulübüyüz. Bu böyle biline.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
F5 olayından sonra kimin büyük oldugu ortaya çıktı..galatasaray çok dinamik oynuyor..belki kupayı fener alacak ama galatasaray ondan daha iyi bir takım..

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kimin daha iyi oluğ olmadığını hem bu sene galatasarayın 100. yılında kazanacağımız şampiyonlukla anlayacaz hemde kadıköyde :D

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5-1 dediğin 4 fark 6-0 dediğin 6 fark
kim buyuk kim kucuk 3 haftaya belli olur

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yakese' Alıntı:

+1 katılıyorum ama zaten 3 hafta sonunda olacak şampiyon belli çünkü falda öle gözüktü :D bu talihli takım Fenerbahçe tabi :)

E

erotikbul

Misafir
yakese' Alıntı:

:D ahhh, siz var ya siz :D

Ahh, ölüyorum, angutovski forumlarına bakıyorum felan. Ölüyorum gülmekten, aahh ahh :)

Atatürk ne demiş ? :)
atam.jpg

Hatta GS'yi ve bjk'yi da Avrupa'dan olduğunu düşünürsek, bu eziliş doğal :D Ben fenerli olsam, düşünürdüm, "neden anneannemizin liginde şampiyon ouyoruz, da başka yerde rezil oluyoruz.. ?"

Belli işte, sırf sezonun 2. yarısında 2 derbide 9 gol yiyşinizden, sıfıv çekişinizden, kimliği belirsiz 3./4. sınıf avrupa takımlarına yenilmenizden hatta fark yemenizden vs. hepsinden belli, bal gibi ortada. Rezalet bir sezonunuzda sadece 6-0 başarısı ile yetinmeniz, hatta bugün bile 6-0 diye hatırlatma yapabilmeniz, kimin büyük olduğunu ortaya döküyor.

7 kişi ile 7-0 var deriz. Geçmişte kaldı.. dersiniz, 6-0 ı söylersiniz. hehe 6-0 da geçmişte kaldı güzeller, yeni moda, 5-1 .. Ayrıca, 23 yıldır alınamayan Türkiye Kupası için de maket üretseler, satsalar hiç fena olmaz hani. http://www.antifenerbahce.net/v3/manset/mkupafinali51.jpg

Tartışıyoruz, eğleniyoruz şurada, kimse üzerine alınmasın yani bireysel hiç bir olay yok, hepinizi öptüm hee :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır suç beşerbahçede değilki şimdi.
O kadar tv kanalı yayın hakkı için savaştılar tüm arap ülkeleri eurosport ve skysports2 v.s. Tüm dünya bu derbiyi seyretti sanırım düşünceleri.

Galatasaray (Aynen bıraktığımız gibi seneye yandık bize uzak olsun)
Beşerbahçe (İnşallah bizim gruba düşer :), anderlecht ile beraber)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
eg-zotikbul' Alıntı:
:D ahhh, siz var ya siz :D

Ahh, ölüyorum, angutovski forumlarına bakıyorum felan. Ölüyorum gülmekten, aahh ahh :)

Atatürk ne demiş ? :)
atam.jpg

Hatta GS'yi ve bjk'yi da Avrupa'dan olduğunu düşünürsek, bu eziliş doğal :D Ben fenerli olsam, düşünürdüm, "neden anneannemizin liginde şampiyon ouyoruz, da başka yerde rezil oluyoruz.. ?"

Belli işte, sırf sezonun 2. yarısında 2 derbide 9 gol yiyşinizden, sıfıv çekişinizden, kimliği belirsiz 3./4. sınıf avrupa takımlarına yenilmenizden hatta fark yemenizden vs. hepsinden belli, bal gibi ortada. Rezalet bir sezonunuzda sadece 6-0 başarısı ile yetinmeniz, hatta bugün bile 6-0 diye hatırlatma yapabilmeniz, kimin büyük olduğunu ortaya döküyor.

7 kişi ile 7-0 var deriz. Geçmişte kaldı.. dersiniz, 6-0 ı söylersiniz. hehe 6-0 da geçmişte kaldı güzeller, yeni moda, 5-1 .. Ayrıca, 23 yıldır alınamayan Türkiye Kupası için de maket üretseler, satsalar hiç fena olmaz hani. http://www.antifenerbahce.net/v3/manset/mkupafinali51.jpg

Tartışıyoruz, eğleniyoruz şurada, kimse üzerine alınmasın yani bireysel hiç bir olay yok, hepinizi öptüm hee :)

bence sen eziliyorsun 100. yılda fenerbahçe şampiyon olacak diye bir iki maç oynarak türkiye kupasını aldınız diye kendinizi bir şey sanmayın :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kod:
[COLOR=DarkGreen]Bursa[/COLOR][COLOR=White][B]Spor[/B][/COLOR]

Gelecekte Bir gün gelecek..

E

erotikbul

Misafir
alca' Alıntı:
bence onu 6-0 anlamında bir hatırlatma için yapmış :D

sağ eli ile 5 diğeri ile bir yapardı, emin ol :)

Allah'ın sopası yok bak maçtan önce bilmişler işte :p

Kadıköy de birileri 10 yaparsa eliyle, aha o zaman yandınız.. :eek:

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakese' Alıntı:

7-0 dediğin zaman da fark 7 oLuyor hem de 7 kişi iLe :D

GaLatasaray tarihi başarıLarLa doLudur, fenerbahçe tarihi ise kovuLan Teknik direktörLerLe, 3 LiraLık oyuncuLara veriLen 5 LiraLarLa v.s v.s v.s ...... Ha bir de dövüLen kaLecisiyle...

W

w0w

Misafir
yakese' Alıntı:

7-1 dede 6 fark var bide 7 kişi oynandığını düşünürsen ... :rolleyes: Sen 6-0 ı açtıkça bende 7 kişiyle 7-1i açıcam sizin için daha üzücü ve rezil bir durum bence..

P

Parae

Misafir
Bu hafta ankaragücü kümede kalmak için feneri sevecek , okşayacak . Kıvamına getirip Cimboma yollayacak .. Cimbomda 50.000 ib*e kapasiteli stadda tekrar fenere takıp , Azizeyi döt edecek ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5