İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şampiyonlar ligi ve uefa legalpara tahminleriniz.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
galadre gaz veriyosun sonra uçuyo bizim paralar kupon söyle basalım üç beş kazanalım :D

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galadre gaz veriyosun sonra uçuyo bizim paralar kupon söyle basalım üç beş kazanalım :D

Dostum tutacak diye birşey yokki bu aralar üstüste tutturuyorum sadece, onun için kimseyi etki altında bırakmak istemem :) Mesela 100 ytllik kupon Gs yüzünden yattı geçenlerde. Oysa Selim riskli demişti seçenek sunmuştu vazgeçmemiştim ısrarımda. Maçlardan önce kupon yayınlamak değilde maçları analiz etmek lazım. Atıyorum 10 15 tane maç çıkarıp altınada olasılıkları yazıp istediklerimizi kendimizde inceleyip ona göre oynasak daha güzel olur. Ben asla kendi cebimden 20 ytlnin üzerinde kupon yapmam. 20 yi 100 yapıp 100 ü 300 yapmaya çalışırım sonuçta kaybedersemde 20 ytl kaybetmiş olurum. 3 aydır bilyonere yolladığım toplam para 60 ytl sadece. Toplamda 4 bin küsür ytl para tutturmuşum 1600 ünü bankaya geri aktarmışım kalanını kaybetmişim. Son aktarmamda sadece 100 ytl sermaye bıraktım şuan oldu 700 ytl. benim sistemim bu , yani kendi cebimdeki paradan haftada 20 ytlden fazla risk almam büyük yaptığım kuponlara bakıpta sakın aldanmayın qumarbaz olmayın başımıza sonra :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
GaLadRe bırak onu bunu da analize geçelim :D
Yarın
154 Everton - Manchester Utd, Everton dan sürpriz bekliyorum, üst seçeneği hoş duruyo 1.65
214 Hannover - Werder Bremen , Hannover geçen haftanın 2-5 lik hezimetin acısını werderden çıkarabilir werder diyenler bir kere daha düşünsün üst mantıklı 1.30
362 Juventus - Torino şamp ligi maçında da güvendim şimdide güveniyorum juventus alır 1.35
264 Helsingborg - Trelleborg Helsingborg uefa için bastırır 1.5, nolur ne olmaz diyenler üst verebilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5