İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal Bilgisayar - VirtualBox 4.0.10.72479

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
VirtualBox (Sanal İşletim Sistemleri Oluşturma Programı) bilgisayarınızda sanal işletim sistemleri kurmanızı sağlayan açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılım. Windows, Linux, Macintosh ve OpenSolaris gibi işletim sistemleri dışında tanınmış ücretsiz işletim sistemlerinde de sorunsuz şekilde çalışan VirtualBox, sürekli geliştirilerek özellikleri artan bir yazılım.

Programla bilgisayarınıza birden fazla işletim sistemini küçük programcıklar gibi kurarak denemeler yapabilirsiniz. Çok fazla farklı işlemi aynı bilgisayarda yapanlar ve özellikle yeni programları denemeyi sevenlerin tercih ettiği programla sanal işletim sisteminizi kolayca kurabilirsiniz.

Önemli! Programın Linux, Mac, Solaris ve Open Solaris işletim sistemine uygun sürümleri için buraya tıklayın.
Yeşim Halıcı tarafından 2011-06-28 tarihinde 5.0 puanla değerlendirilmiştir.

http://www.tamindir.com/downloading/18409/VirtualBox.htm

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5