İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal Card ve Domainsite

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar ilginç bir konuyu sizlere paylaşmak istiyorum,
Ayın 23. unde domainsite.com dan 2 tane domain aldım.Tutarı 19,18 ytl tuttu.
Garanti Sanal Card kullanıyorum. Kartı hesabına 20 ytl attım. Tutarı hesaptan çekti ve çok az bir rakam kaldı. Tabiki bende bunu hesaba geçirmedim. Dün akşam bir baktım sanal kartın bakiyesi -19,18 ytl gösteriyor. Şaşırdım kaldım... Acaba 2 kez çekti desem zaten bu sanal kartı, limiti eksiye düşemez...
Şimdi bankayı arayacam bakalım ne diyecekler? Yaklaşık 1 yıldır bu kartı kullanıyorum hiç başıma gelmemişti bu.
Bu sıralar forumda sanal kartı kullanımı diye konu olunca bunu sizlerle paylaşayım dedim.
İyi Çalışmalar...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu arada belirteyim kartı alışverişe kapatmıştım sanırım banka kaynaklı bir hata oldu.. Açık provizyon 19,18 ytl yazıyor...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sorun düzelene kadar kullanamıyorum.Para aktardınmı eksi hesabı tamamlıyor. Yarına kadar bekliyecem olmazsa telefon açarım bankaya....

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aha geri geldi valla 2 gündür eksi 19 ytl idi. Açık provizyon kapanınca geri geldi.
Ne iş anlamadım ama neyse sorun çözülmüştür... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5