İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal kart hakkinda yardim

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankasindan sanal kartim var. 2. bir sanal kart yaratamiyorum. Her vadesiz hesap icin 1 sanal kart yaratma sansimiz var. Acaba bankadan 2. bir vadesiz hesabi acabilirmiyiz. Cünkü 2. hesabi acinca bir sanal kart daha yaratma hakkimiz oluyor. Bu konu hakkinda bilgisi olan varmi?

Birde baska hangi bankalarda sanal kart uygulamasi var? Mesela yapi kredide var ama kredi kartimiz olmadan sanal karta sahip olamiyoruz. Garanti bankasindaki gibi vadesiz hesaptan sanal kart olusturabilecegimiz baska bir banka varmi? Yardim edenlere simdiden tesekkurler.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni hesabı ister tl yada euro, usd veya herhangi bir para biriminde online olarak açabilirsiniz, ama sadece 1 sanal kart oluşturabilirsiniz sanırım.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi adımıza istediğimiz kadar vadesiz hesap açtırabilirmiyiz yani?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
war' Alıntı:
Kendi adımıza istediğimiz kadar vadesiz hesap açtırabilirmiyiz yani?
İstediğin kadar hesap açsanda hepsi aynı müşteri numarasına yani sana bağlı olacaktır. Benim 2 tane sanal kartım var. Biri vadesiz hesap ile ilişkili, diğeri ise kredi kartıyla. İsimleri farklıdır ama. Biri Sanal Kart, Diğer Sanal Master Kart. Ayrı kart olduğu için açabiliyorsun ama aynısından 2 tane olamaz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internette alışveriş için.. hesabından harcıcağın kadarını sanal karta alıyorsun ve harcıyorsun kredi kartı gibi.. ama adamlar istediğini çekemiyor karttan çünkü para olmuyor..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane kart istemendeki amacı yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz düşüncesindeyim. Alternatif metodlar üretilir en azından. Sadece merak için soruyorsan aynı kişinin aynı bankada aynı isim ve Tc.Kimlik + Vergi numarası ile 2 adet vadesiz hesap açabilme hakkı kanunen yoktur. Bankadaki sistem bazen görmeyebiliyor şansını dene ama sanmam :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hitix' Alıntı:
2 tane kart istemendeki amacı yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz düşüncesindeyim. Alternatif metodlar üretilir en azından. Sadece merak için soruyorsan aynı kişinin aynı bankada aynı isim ve Tc.Kimlik + Vergi numarası ile 2 adet vadesiz hesap açabilme hakkı kanunen yoktur. Bankadaki sistem bazen görmeyebiliyor şansını dene ama sanmam :)
Yanlış bilgi veriyorsunuz.
Tüm internet bankacılık şubelerimden birden fazla ytl, euro ve döviz hesaplarım mevcut.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
az önce denedim merak edip. aynı banka ve şubeden 2. vadesiz hesap sorunsuz açıldı.
Garanti internet bankacılığı olanlar bilir, yeni hesap açmak birkaç saniyelik iş. İstediğin kadar olmayabilir sınırını denemedim ama 1 den fazla açmak mümkün.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla işbankasında sanal kart hiç yok. Ama bir ara istersen.

444 02 02

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5