İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal Kart

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

garantiden sanal kart açtırdım.Bunun için açılış parası ödeniyor mu acaba?Bildiğim kadarıyla normail kredi kartında her sene belli bir ücret alınıyor?Bir de ben bunu paypal için kullanacağım.İlk etapda paypal benden 2 dolar acılış ücreti isteyecek.Bu benim sanal kartımdan alınacak ama hesap ektsresi geldiğinde benim garantiye faiz ödemem gerecek mi tıpkı diğer kredi kartlarında olduğu gibi?

Soruma yanıt buldum.Tşkler arkadaşlar

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanalkart için değil Garanti genel olarak 18,5 x 2 = 37 ytl her yıl çeker hesabından.
Bunun dışında Sanalkartına her para aktardığında ve Sanalkartından tekrar hesaba para aktardığında hesabından 50 ykr kesilir.

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanal kart kredi kartından farklı içine para yüklemediysen kullanamazsın işin bittikten sonrada içinden paranı çekebilirsin kartının numarasını şifresini çalsalarda bir şey olmaz sanal kart bu yüzden güvenli ;)

F

fatihhk

Misafir
Borte45' Alıntı:
Bunun dışında Sanalkartına her para aktardığında ve Sanalkartından tekrar hesaba para aktardığında hesabından 50 ykr kesilir.

böyle birşey yok diye biliyorum.emin misiniz?

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Sanalkart için değil Garanti genel olarak 18,5 x 2 = 37 ytl her yıl çeker hesabından.
Fatihk doğru söylüyorsun böyle bir şey yok. Sanalkartına para aktardığında, para çektiğinde para kesilmiyor, aynı kendi hesaplarin arasinda havalede olduğu gibi.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bendede herhangi bir kesinti olmuyor ..
Ayrıca 37 ytl yıllık masrafida yeni ögrendim :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yıllık 37 ytl kesildiği zaman bi anlamı kalmıyoki gitsem ben atm den eft veya havale yapsam da aynı masrafı yıllık oduyorum atm ye hatta dahabile azını oduyorum soyle acıklayayım yıllık 4 kere havale yapıyorum veya eft her eft de 3 ytl kesilse (fazlası ile soyluyorum bu kadar kesilmez) yıllık bu benden kesi
len sanal kart masrafını haketmeleri icin benim 12 kere havale veya eft yapmam kerekiyo 3 ytl uzerinden

saygılar

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende her yıl temmuz ve ocak ayında 18,5'er ytl kesilir. Hesapta para bırakmazsanız kesemiyorlar.
Ayrıca ben her sanalkarta para aktardığımda 0,5 ytl kesiyor. Sadece bana özel bir durummu bu? Şüphelenmeye başladım.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyrun kesilen 18,5 ytl
f2f69575c8.png

Sanalkartla ilgili ne zamandır kullanmadığım için bulamadım,ama ondanda kesiyordu hatırlıyorum.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Buyrun kesilen 18,5 ytl
f2f69575c8.png

Sanalkartla ilgili ne zamandır kullanmadığım için bulamadım,ama ondanda kesiyordu hatırlıyorum.
bunda haklısın ama sanalkartta masraf kesmiyorlar eminim bundan.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o, hesap isletim ucreti borte45, her yil dedigin gibi o tutarlar cekiliyor yanliz 2 seneden beri garanti sanal kart kullaniyorum, para aktariminda herhangi bir ucret alinmasi diye bir durum soz konusu degil.

ayrica hesapta para birakmadigin zaman dogru kesemiyorlar ama hesabina para yattigi anda o para senden alinacak, istersen 1 sene sonra yatir, catir catir aliyorlar :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bendende haberim olmadan sağlık poliçesi adı altında 25ytl felan çektiler. Tel. açıp kızdım dedim haberim olmadan ne saçmalık bu. Fax çekip iptal ettirmem gerekiyormuş. Bende boşverdim kim uğraşacak fax ile felan. Eğer bu sene ölürsem aileme tazminat ödeyecekler ( Ama bundan ailemin haberi yok tabi :d )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5