İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SANAL pos nasıl entegre edilir?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konuda bilgisi olan veya daha önce böyle bir uygulama yapmış olan varsa yazsın lütfen? :cool:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Gerekli kodlari Banka saglar senin platformuna gore, bu sekilde entegre edilir.

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akbank Sanal Pos Entegresi ile ilgili bilgi...

Sanal POS her platformda çalışan e-ticaret yazılımlarına uygun entegrasyon kodlarına sahiptir. Teknik destek servisimiz üyeliğiniz kesinleştikten sonra web sitenizin geliştirildiği yazılıma uygun entegrasyon kodlarını tarafınıza iletir ve kurulumunuz tamamlanana kadar teknik destek sağlar.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oscommerce kullanıyorsan türkiyedeki bankalara göre entegrasyon eklentisi var.
diger şekilde sözde bankalar yardım ediyoruz diyorlar ama pek yardım ettikleri söylenemez :)

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dekor Atölyem'de ücretsiz mağazanızı oluşturduktan sonra ürünlerinizi ücretsiz listeleyebilirsiniz.

Ürünlerinizi müşterilerinize iyzico iş ortağımızın sunduğu 6 bankanın sanal posunu 9 taksit'e kadar kullandırabilirsiniz.

Dilerseniz iframe desteğimiz ile müşterilerinize kendi siteniz üzerinden ödeme yaptırabilirsiniz.
Demo : https://dekoratolyem.com/magaza/bayi.php?c=0052J

Başvuru Sayfası : https://dekoratolyem.com/store.php

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5