İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal Pos

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
3 gün içerisinde tüm işlemler bitti. SSL alımı gerçekleştirdim, 2 güne kadar da sitemin kontrol edilip, e-ticarete başlayabileceğim bildirildi.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ödeme işlemi olarak Garanti'nin altyapı sistemini kullanabiliyor muyuz? Birkaç yerde gördüm çünkü?

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
paymoment konusu gecmiş..

bilmeyen arkadaşları uyarayım paymoment dolandırıcıdır.. kesinlikle calışmayı düşünmeyin..

paranızı alamassınız..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ödeme işlemi olarak Garanti'nin altyapı sistemini kullanabiliyor muyuz? Birkaç yerde gördüm çünkü?

Evet ortak ödeme noktasını kullanabiliyorsunuz sanal pos ücretine yıllık ek olarak 52 dolar alıyorlar bunun için. Ama sitenize ssl kurma zorunluluğunuz kalmıyor..

Bu arada SSL yi 29.90 aldım ( rapid SSL ) tüm sitelerime almayı düşünüyorum :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görüldüğü gibi çok değilmiş değilmi?

Bu arada ister özelden ister buradan yazabilirsin kaç gün blokeli çalışacaksın?

3d secure garantide şart değil henüz sanırım sana da şart koymadılar?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
0 gün blokede (yani hemen hesaba geçmede) komisyon olarak %1.20 kesiyordu bir devlet bankası.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0 gün bloke hiçbir sanal pos ta olamaz, ancak fiziksel posta ertesi gün hesaba geçiş mümkündür.

varsa ertesi gün hesaba geçiş imkanı veren sanal pos hemen alıp birkaç şirket açayım

Fatocan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski bi konu ama sanal posa ihtiyacı olan varsa yardımcı olabilirim

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
0 gün bloke hiçbir sanal pos ta olamaz, ancak fiziksel posta ertesi gün hesaba geçiş mümkündür.

varsa ertesi gün hesaba geçiş imkanı veren sanal pos hemen alıp birkaç şirket açayım

AkrepList, bana oluyor birçok şey :p

Bu arada şirket açma vaktin gelmiş demek ki :)

buyur;

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Gneral,
Aynı gün ödemeyi hesabına almak için ne kadar komisyon ödüyorsun ?

Ve sana bir soru daha ;

ödemelerin bazen geri çekildiği oluyor mu ?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ertesi gün için Standart işleyişi %1,25 civarı olması gerek.. Komisyon oranlarında taban rakamlarda bir görüşmemiz olmuştu bankayla.

Herhangi bir geri çekilme olmuyor.

isyet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizayn, hosting, bankaya müracaat gerektirmeyen sanal pos hazır site, herşey yasal.

Arkadaşlar internette çok detaylı bilgi bulamadım aslında.. X sitesi üzerinden günde ortalama olarak kredi kartıyla 8 ila 15 bin TL arasında sanal pos işlemi gerçekleştiriyorum. Sanal posunu kullanarak çalıştığım firma bu işi bırakacağı için, sanal pos hizmeti veren yerli yada yabancı firma arıyorum.Bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Neden kendim alamıyorum ? İşlem cirosu yüksek olduğundan, şimdi almaya kalkarsam işlemi 90 gün blokede tutuyorlar..

"Satış garantili, sanal poslu, komisyonsuz satışa entegreli, hem açık artırma sitesinde otomatik ürün satın hem kendi domaininiz altında kendinize ait siteniz olsun. Hosting, Dizayn, Çalışır vaziyette Türk bankalarına ait taksitli/tek çekimli sanal poslar da dahil olan bir siteniz olsun istemez misiniz? O zaman bana pm atın görüşelim. Hiç bir karanlık nokta yok, herşey resmi ve legal, mantıklı banka komisyonlarıyla işleyen sistemle çalışın. Fırsatçı ve sanal pos bulamayanların durumundan yararlanmak isteyen istismarcılara kapılmadan bu dürüst ticari sistemden yararlanın."

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5