İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanal posta bir dev artık türkiye'ye hizmet veriyor: worldpay

N

nomak78

Misafir
Worldpay artık Türkiyeye hizmet vermeye başladı.

kayıt olurken, bir debit kart veya kredi kartı giriyorsunuz.

ödemeyi ona yapıyor.

maliyeti:

kurulum ücreti:200 sterlin
aylık maliyet: 30 sterlin

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben geçen sene 6 aya yakın kullanmıştım zaten. Ama 400 €'ya yakın para vermiştim. Önceden de hizmet veriyordu yani. Belki daha Türkiye için fiyatları indirmişlerdir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Chronopay nasıl bir sistem?anlatırmısın biraz?TR ye ödeme yapıyormu

C

C0mplicat3d

Misafir
Chronopayda worldpay gibi bir cc ile ödeme sistemi. TR ye ödeme yapıyor. Worldpaydan daha uygun fiyatlar..

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servis ücretleri

worldpay
başlangıç ücreti 200 sterlin
her ay 30 sterlin
ilk 6 ay peşin alıyor

yani biraz pahalı, yukarıda euro yazmışsınız,ben sterlin diye teklif aldım arada büyük fark var nerdeyse euronun 2 katı.

bu arada chronopay kullanan varsa hangi sitede kulanıyor, sistemi görmemiz açısından bakmak isterim?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
chronopay'a mail yazdım
bana bir fiyat listesi yolladılar
worldpay ile aynı. onlarda 200 euro setup, cart curt vs..vs istiyor..
2cheout harici, uygun - TR ye ödeyen - masrafsız bir servis yok mu acaba web sitelerimizde kullanabileceğimiz?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2CO'y ben şahsen Türkiye içi satışlarında önermiyorum Bazen Türk kullanıcılarına problem çıkartabiliyor hatta öedemyi kabul etmeme gibi hakları var. Ben ilk başta 2CU'u tercih etmiştim diğerlerine göre oldukça ucuz çünkü, sonra onu bıraktım ve 6 ay kadar wordpay kulladım. 50 dolarımda yandı ama en azından fikir edinmiş oldum. Başka kullanan kişilerde benimle aynı fikirde olacaklardır diye düşünüyorum. Kullananlar fikirlerini yazarsa daha iyi olur tabi senin için.

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tr ye ödeme yapan az masraflı bişi yokmu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5