İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sanal windows

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili forum iyi net sakinleri biliyorum cok yogunsunuz ama benim sizden yani bilgili arkadaşlarımdan bır istirhamım olacak
bızım pc mızde LastChaos onlıne oynuyoruz ama bu pc de sanal wındows kurup ıkıncı bı kullanıcımızı gırmek ıstedık fakat sanal wındows bızım ekran kartımızı gormedı

yanı oyun hıc acılmıyor...
( knight online de acılıyordu :( )

sonuc olarak benım oyunu kendi kendı pc imde ve ıkıncı bı pencerede acıp dıger uyelıgımı gırmem lazım bu konuda bılgısı olan arkadaslarımız var ise insALLAH yardım edersıniz tsk ederim

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçen gün demeye çalıştım ama para galip gelmişti.

Kusura bakma konu dışı oldu

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiva bu forumda tek sen yoksun + senle tartısmaya girmicem hosuma gitmiyor cunku

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.vmware.com/ Programıyla Virtual pc oluşturabilirsin.

Sitenizde ki adsense kodlarını kaldırırsanız yaptığınız site çıkarcılıktan çıkacaktır. Bunu hangi amaç ve maksatla yapıyorsunuz sizi anlamak zor.

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanı arkadaslar calısmak bır yana sıtenın aylık gıderını burda soylemek ıstemıyorum dehset bır bw yıyor multimedia yuzunden yanı bunu 1 ay 2 ay derken nereye kadar cebımden verebılırım
elimden gelen budur en azından ben bırseyler yapmaya calısmısım neyse... yinede tsk ederim

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konuyu çözüme kavuşturmak basittir. Forumda sponsor arıyorum diye bir ilan bırakırsanız. Dikkate alan bir çok arkadaş olacaktır. Onların reklamlarını yayınlarsınız aynı yerlerde.

Birşeyler yaparken kendinizi toplum içinde üst sıralara cıkarmak yerine çıkarcı ve menfaatci biri olarak toplumda anılmanız ilerdeki kariyerinize bile yansıyabilir.

Saygılarla.

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baskasına guvenmek ve sıtenın gelecegını baskasına bırakmak pek hos gelmıyor yanı bahsettıgınız olay guzel olabılır ama ben bu zamana kadar ıslamı sıteye sponsor olan cok cok nadir insanlar gordum ( genelde kendı cevresıne olur oda ) cunku hıt ı dusuktur yanı normal bı oyun sıtesıne gore cok az reklam alabılır veya cok az hıt alır neyse sepulchral en azından nazikce soyluyorsun tsk ederim icerik reklamları abes olmuyor ama dıger reklamlar abes olabiliyor o yuzden karelerı kaldırmak olabilir ama ıcerık ıcın aynısını soylıyemem neyse konuyuda uzatmak ıstemıyorum sonucta bu olay tercih meselesidir ve isterseniz bir arastırın hit i benim siteme göre cok cok yuksek ıslamı sıtelerın bıle adsenselerı vardır ya bılerek yazıyorsunuz yada :) benı caydırmak ıcın klavyenızı zorluyorsunuz ...

velhasılı sozu uzatmak ıstemıyorum ve ıslamı sıtelerın %99 unda adsense vardır bunuda iddia edıyorum ve kımse bu reklamı koydugu ıcın sızden daha cok veya daha az musluman degıl dedıgım gıbı tercıh meselesıdır .... konumda dagıldı bu arada sanada tsk ederim tiva her ne kadar kusura bakma desende konum gayet hos degıstı umarım sızler ıyı olanlardan olursunuz okuyan arkadaslarıma da tsk ederım

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güzel kardeşim , Ben herkesin yediği haltı yiyerek ilerlerim. Üzüm üzüme baka baka kararır. Diyerek benim karşıma çıkıpta cevap yazma. Konunun dağılmadığını hatta benim yazdığım URL ile çözüme kavuştuğunu belirtmek isterim.

Sen şimdi herkezin yediği haltı yiyerek ben alırım paramı keyfime bakarım diyorsun bana. Kul ile Allah arasına girmem ben. Herkesin inancı kendini enterese eder zira sizin burada yaptığınız saygısızca bir harekettir. Ben size bunu belirtiyorum. Sizde bana şüphe ile yaklaşıyorsunuz. Benim sponsoru olduğum ve günlük tekili 10 olan site var. Ayrıca banner koymasınıda istememekteyim. Siz herkezi çevrenizde ki kişilerle karıştırmaktasınız. Bu foruma giren kişilerin ne tür işlerle ilgilendiklerini bilmeyecek ve onlara bile şüphe ile yaklaşacak kadar yenisiniz. İyinet hakkında bilmenizi istediğim ufak bir ayrıntı önceki ve mevcut takıldığınız forumlara göre seviyesi kat kat üstündür.

Ben araştırma yapmıyorum bu konuda, araştırmayı daha verimli konularda yapmayı tercih eden biriyim. Islami sitelerin %99unuda gezmiş bir kişi değilim. Sizin kini fark ettim size sitemimi belirttim. Siz anlarsınız ? anlamazsınız ? olumsuz anlarsınız ? bunların hiç biri yakınımdan geçmez.

Size göre iyi ve kötü kavramının nasıl şekil aldığını merak eden biriyim keza bu durumun iyilik ve kötülük ilede alakası yoktur. Bu bir saygı meselesidir. Bu konuya son mesajımdır.
Saygılarla.

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuya benımde son mesajımdır insALLAH yalnız bırkac hatırlatma yapmak ısterım

dıkkat edersenız ben forumiyi net hakkında tek bır yorum bıle yapmadım siz kelımelerı forum ıyı net e getırmıssınız yazınızın bır bolumunde
ayrıca bana ıyı net ı anlatmayın ıyı bıryer oldugunu dusunmeseydım uye olmazdım...

Ben araştırma yapmıyorum bu konuda, araştırmayı daha verimli konularda yapmayı tercih eden biriyim

burda verim derken yapmıs oldugunuz faaliyetler olabılır tabı bunları 10 tekıl ı olan sıtelere yaptıgınız ıyılıklerı soylemekle ne kadar gercekcısınız onuda ılgınc bulurum.

ve kul ile ALLAH arasına gırmem dıyorsanız bu kadar uzatmanızı abes buluyorum ısın acıkcası...neyse velhasılı buyuk ıslamı sıtelerın ne halt yedıgını elestırmekde sanırım sıze dusmemıs ( hanı sız daha verimli isler yapıyorsunuz ya o bakımdan ) .... insALLAH selametle dıyorum

yazılarımı okuyan arkadaslarım rahatsız oldu ise hepinizden özür dilerim insALLAH bu konuyu kapatıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5