İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SanalGame.Com

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : Sanalgame.Com
* Bitiş Tarihi : 2008-11-04
* Registar : namecheap.com
* Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
* Başlangıç fiyat : 10 YTL
* Minumum artış : 5 YTL
* Bitiş Tarihi : Son tekliften 48 saat sonra
* Hemen Al : 100 YTL
* Pr 1

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
15 YTL az biraz daha fazla verirsen istersen alabilirsin demek istiyor herhalde arkadaş

?

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonraki satişlariniza dikkat edin ben kullanmadim ama - ITRADER alırsınız ki itibariniz ve diğer satişlariniz içi pek iyi olmaz.

bu forumda 5 ytlde domain satildi 500 ytl de minimum fiyat kabul ettiğiniz en düşük fiyattir..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
cawbella bence itrader kullanmalısınız... Sonuçta yapılan davranış hiçte hoş değil... arkadaşın bir sonraki alışverişlerinde örnek teşkil etmeli bence...

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesim ben bunlari acik artimaya koymuyacakdim oyle oldu forumda edit yeri nerdese bir gozume carpmadi.sende elini vizcanina koy fiyat ver bence ama sen teklif verdin madem uyarsa sana 60 ytl al hayrini gor arkadasim.burda aciklama yapan arkadaslarin kendi domaini olsaydi ne muhabbet etceklerdi acaba cok merak ediyorum.camura vs vs yatmama gerek yok sonucda domain benim bir aciklamasida var onun icin fazla jaz yapmaya gerek yok bence.kolay gelsin

Tejix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım suç sende neden koyuyorsun o zaman domaini açık arttırma ile

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesim ben bunlari acik artimaya koymuyacakdim oyle oldu forumda edit yeri nerdese bir gozume carpmadi.sende elini vizcanina koy fiyat ver bence ama sen teklif verdin madem uyarsa sana 60 ytl al hayrini gor arkadasim.burda aciklama yapan arkadaslarin kendi domaini olsaydi ne muhabbet etceklerdi acaba cok merak ediyorum.camura vs vs yatmama gerek yok sonucda domain benim bir aciklamasida var onun icin fazla jaz yapmaya gerek yok bence.kolay gelsin

- ITRADER verdim üzgünüm.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89

Kendi domainim olsaydı mecburen en son teklifi verene verirdim. Lafa ağızdan bir kere çıkar. (Biz buna dürüstlük de diyebiliriz.)

Hadi diyelimki düzeltmeyi bilmiyorsunuz ki böyle birşey olmadığı kesin, aradan 2-3 gün geçmiş o zamana kadar edit nerde diye bir başlık açılır hadi buda olmadı yöneticiye mesaj atılırdı, gerekli düzeltmeler yapılırdı. Bence daha fazla bu konu üzerine konuşmayınız konuştukça batıyorsunuz çünkü....

Webyapim61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimseye aciklama yapmak zorunda degilim dostum hersey ortada hadi kolay gelsin

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İtrade'de yer alan bu ifade zaten fırsatçılığınızı göstermektedir. O yüzden bir açıklama yapmanıza gerek yok ...

"satışı kazanmama rağmen domaini vermemiştir !"

ENiGMA_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayret bişe ya..editlemeyi bilmiyorsan bi sonraki mesaja yaz böyle böyle diye..
başlangıç fiyatı zaten kabul ettiğin en düşük fiyattır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5