İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanalvadi. COm sitesini Protesto ediyorum

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1 aydır web siteme saldıran

her gün gelip bana ana avrat küfür eden ama nedense iyinette çok kibar efendi olan

ayrica hemen senin için bir ddos ekibi kuruyorum...

sana banlamamayi öğretcem...

gibi çoluk çocuk tehditleri savuran bu arkadaşları protesto ediyorum

bu web sitesine reklam veren destek veren herkeste bu protestome dahildir her ortamda her toplulukta bu arkadaşlarla igi,li bilgilendirme yapacağım.

Şimdi web site sahibi gelip ben değilim sitemin üyeleri diyecek özel mesajla da öyle dedi ama kimin kimleri neden ne için gönderdiğini biliyoruz.

3-5 çapulcunun yaptığı DDOS bizi etkilemezde sadece hergün forumdan tonla küfür silmek insanın zoruna gidiyor insan olmayanlar yüzüdnen

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence olayın aslı olmasa Cyberturk böyle bir şey yazma gereği duymaz.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savcılığa suç duyurusunda bulun istersen ilgilenirler

Pinhani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet artık bilişim suçlarına da bayağı cezalar verilmeye başlandı. zaten telekom tarafından da bellidir sizin sitenize kimin saldırı yaptığı

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aydır web siteme saldıran

her gün gelip bana ana avrat küfür eden ama nedense iyinette çok kibar efendi olan

gibi çoluk çocuk tehditleri savuran bu arkadaşları protesto ediyorum

bu web sitesine reklam veren destek veren herkeste bu protestome dahildir her ortamda her toplulukta bu arkadaşlarla igi,li bilgilendirme yapacağım.

Şimdi web site sahibi gelip ben değilim sitemin üyeleri diyecek özel mesajla da öyle dedi ama kimin kimleri neden ne için gönderdiğini biliyoruz.

3-5 çapulcunun yaptığı DDOS bizi etkilemezde sadece hergün forumdan tonla küfür silmek insanın zoruna gidiyor insan olmayanlar yüzüdnen

Arkadaşım bak bu ben veya benim yönetimimde ki hiç kimse değil.

Bana 1 tek ispat getir sensin de al ispatı de yönetiminden biridir de bişi söyle ispatla sana yemin ederim sitemi kapatıcam.

Sana kız kardeşimin anamın avradımın namusları üzerine yemin ederim ben değilim yine aynı şekilde namus üzerine yemin ederim ben yaptırmıyorum ben 17 - 18 yaşında çocukta değilim beni tanıyan tanıyor benimle iş yapanlar da beni biliyor şu dakikaya kadar benimle iş veya münasebeti bulunanlar gelsin yazsınlar benle kötü bir münasebeti olan yanlışımı gören varsa bırakıyorum iyineti giren de namussuz şerefsiz olsun.

Ayrıca sanalvadi burada çok kişi bilmesede çok dillenen budaklanan bir site ve hergün tonlarca saldırı görüyor çoluk cocugun uğraşmaları işte aynı kişiler adımızı lekelemeye çalışıyor ben ne yapayım sana ben kalkıp ne diyeyim?

Allahını seven gelsin söylesin benim veya yönetimden birinin olmadığını nasıl ispatlıyayım?

AL BUYUR ADAMLAR İŞİ ABARTIP ANTİ SANALVADİ KURUYOR
http://antisanalvadi.artswork.net
nicklerimizle girip neler yazıyorlar.

Bu anti sitesi gibi daha 4 tane daha var adresleri hatırlamıyorum çevreye adımızı lekeliyorlar sen gelip burada bana yapıştırıyorsun olayı gerçekten sizin gibi aklı başında insanlarada bazen anlam sır veremiyorum.

Ayrıca hala daha benim veya adamlarımdan birinin yaptığına inanıyorsan Allah cümlemizin eğer biz yapıyorsak şu RAMAZAN ayında cezasını ve belasını versin.

Sevgilerimle kal sağlıcakla

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben arkadası yenı tanyorum iyiniyetli bir arkadasa benziyor onun böyle şeyler yapacağını sanmam yukarıdada açıklamasını yapmış bu aralar bu şekilde başkasının adını kullanarak egolarını tatmin eden lameller çoğaldı kimse kimsenin kalbini kırmasın :)

H

hedehot

Misafir
şu mübarek günlerde bu yemini bence kolay kolay normal olmasa bile bir insan söyleyemez. namus şeref yemini ediyor arkadas. sende ise kanit bile olmadan sorup sorusturmadan direk olarak adama laf söylüyorsun. önce kanıt olacak sonra dogrulugunu ispatladıgında mahkeme vs. islemler yapabilirsin. yapan birisi bu yeminleri sizce edebilirmi? sanalvadi seninde anayı baciyi katarak yemin etmeni ben kendi görüsümce yanlıs buluyorum. ama her insanda edemez bu yeminleri.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam sanalvadiyi tanımıyorum ve bu siteyede yeni üye oldum sanalvadinin oyunscriptini gördüm ve beğendim iletişime geçtim ve karşıma çok kibar birisi çıktı ve bana scripti almam durmundada full destek vereceğini söyledi neyse aldım ve kurdum 1-2 kere sorun çıktı ve gecenin bir yarısında baya bana bir yardım etti aramızda hiç sorun çıkmadı..

bence sen bu olayın üstüne git ve log tuttur bakalım altından kim çıkacak

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Sanalvadi

ile iki ay öncesine kadar script alışverişimiz olmuştu we oyunların servera yollanması gerekiyordu.Ftp login bilgilerimi vermiştim ve oyunları yollamıştı.Ters, olumsuz ve insanlara zarar verecek bir yapısı yok.İyi niyetli hoş görülü bir insan diyebilirim:)

T

trgup

Misafir
sanalvadi yapmaz öyle şeyler.

kanıtsız iş yapma arkadaş.
kanıtın varsa dök ortaya

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt gusel bı noktaya degındık arkadasım bana bı zararı dokunmadı arkadasın sızede dokunacagını sanmıyorum

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanalvadi yapmaz öyle şeyler.

kanıtsız iş yapma arkadaş.
kanıtın varsa dök ortaya

neyin kanıtını istiyorsun

önce biri geliyor kendi içeriklerinin linkini ekliyor ve daha fazlası için şuna şuına girin yazıyor

siliyorum mesajı bana özel mesaj atıp küfür ediyor tekrar üye olup ve bir daha linki ekliyor tekrar siliyorum

sonra ben çıkıyorum bir daha ekliyor bu sefer bizim modlar atıp bu sefer adamın linki kendileri ekliyor...

ben geldim sildim linkli indirdim baktım bunların sitenin bana da özel mesaj atıp küfür etmiş ana avrat benim dosyalarımı çalma diye

dosyasına da sitesine de tükürmüşüm... adam anama bacıma küfür ediyor...

dosyaya baktım sizin dosyanız yapan da bana küfür eden de baglaya nickinde sizin sitenizde yönetici bir çocuk...

sordum araştırdım büyük ihtimal 17-18 yaşında... mahkemeye verip anasını babasını rezil etmeyeyim dedim...

madem bu kadar içerlediniz silin başlığı masrafı neyse öderim loglar herşey elimde pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağım... kimmiş anlarız... yok dediğin kadar birisi sizi karalamak için kasten yapıyorsa ki bu nasıl kasıtki dizi biter bitmez bizim siteye gelip her bölüm sonunda bu elemanın videoyu ekleyip sonra da bana küfür eden biriymiş anlaşılır...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Canım arkadaşım

1. 'si dizinin tamamını çeken kişi yönetimimden alex51 nickli kişidir. Kendisi çeker Sanalvadi.com 'a koyar gerisine karışmaz.

2. 'si baglaya nickli kişi şuan sitemde gördüğüm kadarı ile bayandır ve kesinlikle yönetimim de DEĞİLDİR ve hiç OLMAMIŞTIR.

3. 'sü tekrar emin olmak için kalktım kod yazdım 2 dakika da veritabanımda ki yöneticileri listeledim buyur link http://www.sanalvadi.com/onlineyoneticiler.php kesinlikle öyle biri mod/admin olmadı

4. 'sü kesinlikle benim bir korkum yok ben o üstteki yazıyı da dava vs.. birşeyden korktuğumdan değil DÜRÜSTLÜĞÜMDEN yazdım namusu attım ortaya sen hala şüpheli şüpheli bana dokunduruyorsun belli ki anlamamışsın anlatamamışım o senin ne derece düzgün bir kişiliğin varsa bilemiyorum ondandır o zaman daha profesyonel olmanı beklerdim.

5. 'si buyur sana bilgilerimi veriyorum istanbul/sultanahmet'tenim adliye sarayı yanımda gel buradan hemen davanı benim ismime aç bakalım ne ispat ediceksin.

not: kişisel bilgileri vermek yasaktır.

Sana bu kadar bilgi yeter sanırım ne yapabiliyorsan yap görelim.

Davayı benim adıma aç 1 şey ispatla ne istersen vericem git hemen yarın aç iş günün de, eğer birşey ispatlayamazsan sana geri dönüş olarak TAZMİNAT davası açarım.

yarın sabahtan avukatım Serhat Aksoy 'a gidip bildiricem.

Lafı söyledin sakın yutma tüm bilgilerim yukarıda delikanlı ol git aç ve ispatla görelim.

Tekrar belirteyim ben o sandığın 17-18 yaş gurubu çocuklarından değilim yüzlerce müşteri çevremin için de ne dizi çekimiyle ne senin sitenle nede senin özeline küfür yazacak kadar vaktim yok hiç bir zaman da olmadı!

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu arkadaş kendinden çok emin referanslarına görede insanlar yapmaz diolar, her neyse ne olursa olsun bence o kadarda yemin etmene namusu katmana gerek yok inanan inanır inanmıyadan basar gider.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım hala satırlarca yazı yazıyorsun yalan konuşuyorsun sagirodadizisi.net senin o adam mı kadın mı neyse yöneticin..

sağır oda siten açılmıyor açılsın göstereyim yönetici mi değil mi...

avukatıma mailleri verdim arabanın markasına gerek yok... kimse çıkacak ortaya...

hayatında dava açmadın heralde ... adına dava açılmıyor elimdeki loglarla ve maillerle IP ile adres tespiti yapılır o zaman anlaşılır...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru inkar yok ama saldırıların oldugunu bana P.M ile bildirdigin zamanlarda sagirodadizisi.net yoktu o siteyi ondan sonra kurduk ki o proje zaten vardı ondan dolayı diziyi çektiriyordum sagirodadizisi.net le ben hiç ilgilenmiyorum Sanalvadi markası altında bir yöneticime yaptırıp açtırdım herşeyi ben sanalvadi için konuşuyorum sagirodadizisi.net te o kişi yönetici bende şimdi öğrendim senin sayen de sorup ama oda site açıldıktan bir süre sonra yönetici olmuş yine dediklerinle uyuşmuyor.

Git nereye açıyorsan aç davayı delikanlıysan açarsın bu kadar laftan sonra zaten..

Senin ömrün kadar dava açmışımdır ama bilişim davası hiç açmadım ben bilgilerimi verdim ne yapıyorsan yap görelim bakalım.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sana pm attığımda site vardı açıktı gelip o adam mı kadın mı ne heryere adresini yazıyordu... nihayet yönetici olduğunu kabul etmişsin... al buna da bak...

http://whois.domaintools.com/sagirodadizisi.net

29 ağustos kayıt tarihi.. sana pm.i 2 hafta önce attım...

neyse bu son mesajım... zaten bu "delikanlıysan açarsın" "ömrün kadar dava açmışımdır" tarzı mesajlarında da acaba hata mı yapıyorum tarzındaki düşüncelerim de gitti... ben etraftaki çoluk çocuk gibi tehdit etmem yaparım...

herkese iyi günler...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o domain regleme tarihi site reglendikten baya sonra açıldı yapım aşamasındaydı açıp açmamaya kararsızlardı.

Ya git napıyorsun yap yeter senin gibi boş insanlarla urasamam ben yazıcağımı yazdım git napıyorsun yap.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5