İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandbox a mı girdim ne oldu sizce?

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemin hiti 7.500 + idi.. son 4-5 gündür 1.000 'i geçemiyor bile. sitemin ziyartçi kaynağı google dı.. acaba sandbox a mı girdim. bunu nasıl anlayabilirm? ref'lere baktığım zaman googledan gelen ziyaretçilerin azaldığını görüyorum.. acaba düzelir mi :S

tecrübelerinize dayanarak bana yardımcı olmanızı rica ediyorum arkadaşlar..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben 2,5 ay once aynısını yaşadım hala devam edıyor sıte surunuyor desem yerıdır... umarım sandbx fıla ndeğildir

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ayni durum 2 hafta öncesine kadar benim basima gelmisti sitimi hiti 8000 civari
pr güncellenmesinden sonra 3000 e düstü. Son 2 haftadir artti ve 10000 e cikti. Zamanla seninde artacaktir.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim hitlerdede düşüş var birisi 3500 lerden 1500 lere digeride HOST u değişti ama ondan olmaz diyorlar 4000 e yakın yerden 1500 lere ... aynen tepe taklak oldum :) insallah artar kısa zamanda.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15.000 tekilden 4000 tekile düştüm, Allah hepimizin yardımcısı olsun...
Zararımı siz hesaplayın.. Mahvoldum.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde indexlenen sayfa sayım 10ar 50şer düşüyor noluyoruz yahu

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugün büyük bi düşüş oldu , sıram geriledi. Gördüğüm kadarıyla benim indexlenmeden önceki haline döndü top 10'da o kelimede. Umarım gidip,geliyor olcaktır.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Diger konularda bahsetmiştim google 26 Ocak kararlarını uyguluyor. Yeni sitelere şans vermek için aramalarda PR degeri düşük siteler ilk sayfada çıkıyor diye biliyorum.

E

edgen

Misafir
pr düşük olan sitelerimde hiç bişey yok.
bence daha başka bişey yapmaya çalişiyor.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indeksli sayfa sayısı artacak demektir hit düşmesi...
sandbox'a giren bir siteye google günde 10 ziyaretçi bile yollamaz...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayfa indexlenmesi sırasında hit 7.500 den 1000 e düşüyorsa hiç indexlemesin . saolsun var olsun :)

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes sitesinin kalitesini, alması gereken hiti ve geldiği noktayı iyi bilir. Bu sebeple hit/index kaybının gelicimi geçicimi olduğunu bilirsiniz.

Nasıl?

Siteniz 2-3 aylık yeni bir siteyse ve çok iyi hit alıyorken birden dibe indiyse; bilinki bu düşüşün kalıcı olma olasılığı daha yüksektir.
Fakat 1+ yıl yıllık bir sitenizden bahsediyorsak ve durum iyiyken birden düşüş yaşanıyorsa bunun geçici yani kısa süreli bir düşüş olduğunu düşünebilirsiniz.

Yukardaki varsayımlar tamamen normal şartlar altında geçerlidir. Çok deli bir spam, offline kalma, ani link artışı, vs durumu olmadıkça yukardakiler geçerli olacaktır.

E

edgen

Misafir
bu ani link artışı oldugu zaman.
ne zaman düzelebilirki? eski haline nezaman gelir?

W

webmanager

Misafir
benimde hitler 1500 den 20'lere düştü neler oluyor anlamıyorum. :(

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın 2006 nın başından beri yaptığı dalgalanmalar da olabilir, en illeti sb de olabilir. eğer sb yediysek işimiz biraz zor:) ama dalgalanmadan dolayı aşağıya düştüysek elbet o tekrar yukarı cıkacaktır -güncellenmek koşulu ile

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1500 den bir anda 100 lere indi ve 3 4 aydir böyle hiç bir düzelme yok domain 1 senelik :) sadece kendi isminden hit geliyor o kadar sinir bozucu olay düzelcek gibi görülmüyor neredeyse domaini uzatmıcaktım sinirden gene dayanamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5