İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandbox gelen cvp

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sandbox girem sitem için bir kaç düzeltme yapıp degferlendirme talebi yolladım.Gelen cvp burda halen neden düzelmiyor analmadım yardım edecek kimse yokmu ?

http://internettenkazanma.com/ için yeniden değerlendirme isteği: El ile yapılan spam işlemi bulunmadı 07 Mayıs 2011http://internettenkazanma.com/ sitesinin sayın sahibi veya web yöneticisi,

Bir site sahibinden, http://internettenkazanma.com/ sitesinin Google Web Yöneticisi Kuralları ile uyumunun yeniden değerlendirilmesi için istek aldık.

Sitenizi inceledik ve sitenizin Google'daki sıralamasını değiştirecek, webspam ekibi tarafından el ile yapılmış bir işlem bulamadık. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sıralama sorununun webspam ekibinin el ile yaptığı bir işlemle ilgisi olmadığından siteniz için yeniden değerlendirme isteğinde bulunmanıza gerek yoktur.

Elbette, sitenizin sıralamasını etkileyen başka sorunlar olabilir. Google'ın bilgisayarları, arama sonuçlarımızın sıralamasını algoritmalar olarak bilinen bir formüller dizisi ile belirler. Her yıl arama algoritmalarımızda yüzlerce değişiklik yaparız ve sayfaları sıralarken 200'den fazla farklı sinyalden yararlanırız. Algoritmalarımız ve Web (sizin sayfanız dahil) değiştikçe, kullanıcılarımıza en iyi sonuçları sunmak için güncellemeler yaptığımızdan sıralamada bazı dalgalanmalar oluşabilir.

Sıralamada bir değişiklikle karşılaştıysanız ve bunun basit bir algoritma değişikliğinin ötesinde olduğundan şüphelendiyseniz, sitenizin içeriği, içerik yönetim sistemi veya sunucu mimarisinde yapılan önemli değişiklikler gibi başka şeyleri de olası nedenler kapsamında araştırmak isteyebilirsiniz. Örneğin sunucunuz sayfaları Googlebot'a sunmayı durdurursa veya sitenizdeki sayfalarının büyük bir bölümünün URL'lerini değiştirdiyseniz, sitenin sıralaması iyi olmayabilir. Bu makalede sitenizin aramada neden iyi bir sonuca ulaşmadığı ile ilgili diğer olası nedenlerin bir listesini bulabilirsiniz.

Sorununuzu hala çözemiyorsanız, lütfen destek için Web Yöneticisi Yardım Forumumuza bakın.

Saygılarımızla,

Google Arama Kalitesi Ekibi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Daha oncede yazmistim, sitenin ana sayfasini acinca bir web sitesi degil bir suru binary karakter cikiyor. Sandbox ile filan ilgili bir durum degil, siten bir sekilde bozuk su an.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sayın Angelo ,
Daha önce en üste her sayfada bazı karakterler vardı.Onları fprumdan bazı üyeler yardımcı oldu hal etik.Yalnız yukardaki resimdeki çokaraştırdım bir türlü nasıl düzelteceğimi anlamadım. Sitemde yüklü iki tema var, diğer tameyı akit edip baktım yine aynı durum değeşen bir şey olmadı. Başka tema yüklemek istedim 1 saat boyunca yükleniyor deniliyor.Bir türlü yeni tema yükleyemedim. Ayrıca başka birinin hosting kullanıyorum o da alt hosting her halde.Ondan olmuyor sanırım.Şu an için hosting alacak param yok.
Ayrıca bu karekterleri nasıl silebilirim ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Admin şifreni pm le istersen bir bakayım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
html dosya filan upload et bak aciliyor mu, wp kullanmadim hic bilmiyorum ama belki encode edilmis birseyi kullanmaya filan calisiyor olabilir misin bilmem.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
wp kullanmadim hic bilmiyorum ama...

Aha, imzada Seo ile ilgili yazı var ama wp kullanılmamış :) Merak ettim, hangi sistemi tercih ediyorsun? -Not; ben de pek wp'ci değilim-

@Orlando Jack
Aynen, bende de sitenin ana sayfasini acinca bir web sitesi degil bir suru anlamsız karakter cikiyor. Sitenin kaynak kodu da aynı sonucu vermekte.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
1-Eklentilerin hepsini etkisizleştirin. Sorun çözülürse eklentilerden olabilir. Tek tek etkinleştirip hatalı olanı bulabilirsiniz.
2-Ftp den girip hatalı temayı silince wp otomatik default temayı atayacaktır. Sorun temadan kaynaklanıyorsa bu şekilde çözülebilir.
3-Hala çözüm bulunamadıysa wp paketini komple yeniden yüklemek önerilir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aha, imzada Seo ile ilgili yazı var ama wp kullanılmamış :) Merak ettim, hangi sistemi tercih ediyorsun? -Not; ben de pek wp'ci değilim-

@Orlando Jack
Aynen, bende de sitenin ana sayfasini acinca bir web sitesi degil bir suru anlamsız karakter cikiyor. Sitenin kaynak kodu da aynı sonucu vermekte.

Kendi blog scriptlerimi kullanıyorum. Gerekli optimizasyonları otomatik yaptırıyorum. WP kurup o plugin bu plugin uğraşmaktan daha kolay, hem tema yapmayı da öğrenmeme gerek yok kendim istediğim temayı giydiririm kendi sistemime.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi