İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

:) Sandbox kurtuldum

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sandbox bugün nihayet kurtuldum ilk sayfa 8 sıradayım. :)
Bana bu sürede yardım eden forum iyinet yönetimine , forum üyelerine seo hocasını ve özellikle eif adında kullanıcdan allah razı olsun. hepinizi seviyorum.:alkış:
Pekı bundan sonra ne yapmalıyım.

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
off kardes benim sitemde sandbox;a girdi..Pm ile yardim edebilirimisin?

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
sandbox değil dalgalanmadır o sandbox 6 aydan erken cıkmaz :D

Bunu siz mi söylüyorsunuz yoksa Google mi açıklama mı yaptı, 6 aydan önce kimse sandboxtan çıkamaz diye?
Sandboxtan kurtulmak için bazen bir hafta bile yeterlidir, Googlenin sandbox için yaptığınız çalışmaları gördüğü ve kanaat getirdiği süreçtir.

@Orlando Jack
Sandboxa girme ve çıkma sürecinizi ve yaptıklarını anlatırsanız hem diğer üyelere faydalı olursunuz hemde olayı tam olarak bizde anlayabiliriz. Sandbox mu yoksa sadece dalgalanma mı diye.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende sürekli sandboxa giriyordum, sandboxa girdiğimi anldığımda sitemi tamamen siliyordum, 1 2 hafta geçmeden banım açılmış oluyordu, tamamen robota bağlısınız, çok nadirdir mühendisin siteyi sandboxa soktuğu

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hayırlı olsun öncelikle. sandbox tan çıkmak için ne gibi bir yol izlediniz yazarsanız en azından diğer arkadaşlarında işine yarayabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5