İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandbox Kurtulmada Yeni bir yol?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1,5 2 Aydır sandboxta sitem vardı. Gerçekten çok kötü bir durum. Sandbox tayken Link değişimi yaptım.bunun fazla etkisi oldugunu dusunmuyorum cunku cogunu domain deiştirdiğim zaman eklemiş ve bu yuzden sandboxa girmiştim.
Bunun yanı sıra sandbox tan çıkmamdaki en büyük etki alexa sıralaması oldugunu dusunuyorum. isim değiştirmiştim. alexaya daha giremezken google sandboxa girdik. Ardından alexa da 200,000 e girince google mail attım ve durumu bildirdim. Hit normal gibicesinden. Sandbox taki arkadaşlarda alexa da üst sıralara girerlerse çıkma şansı sanırım daha fazla.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa başka bir muamma siteyi 5milyondan aldı 200bine çıkardı sonra hızla 3 milyona gönderdi
Delikanlı ol Alexa Dalga mı geçiyorsun :)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google zaten gırıp alexaya kontrol etmez mutlakaki koymalısınız.+bilgi için thanks wampirman.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benalexa nınbır olçu olduğunu düşünmuyorum :) enazındansandbox için

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sandbox dan saglıklı bir şekilde cıkmak için siteniz sandbox girdi diye kara kara düşünmeyin sitenize eskiden nasıl ilgi gösteriyorsanzı devam edin yani güncelleme ve yeniliklere devame din en kısa zamanda cıkmanız sorun olmaz

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su ana kadar hiç bir sitem sandbox'a takılmadı (1-2 tane olabilir.). yapacağınız tek sey sitenizi günde en az 2 kere güncellemek ve dizinlere falan kaydolmamak. 1-2 siteden link alın yeter. link değisimi de yapmıyorum. rahatım yerinde.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1,5 2 Aydır sandboxta sitem vardı. Gerçekten çok kötü bir durum. Sandbox tayken Link değişimi yaptım.bunun fazla etkisi oldugunu dusunmuyorum cunku cogunu domain deiştirdiğim zaman eklemiş ve bu yuzden sandboxa girmiştim.
Bunun yanı sıra sandbox tan çıkmamdaki en büyük etki alexa sıralaması oldugunu dusunuyorum. isim değiştirmiştim. alexaya daha giremezken google sandboxa girdik. Ardından alexa da 200,000 e girince google mail attım ve durumu bildirdim. Hit normal gibicesinden. Sandbox taki arkadaşlarda alexa da üst sıralara girerlerse çıkma şansı sanırım daha fazla.

öyle olduğunu zannediyorsun sadece. bununla sandboxtan çıkma arasında en ufak bi bağ yok. (yanlış anlama, kötülediğim falan yok seni, sadece yanlış bi değerlendirme olduğunu belirtiyorum)google uzun süredir sandbox sürelerini pek uzun tutmuyor, tabii sandboxa giriş nedenine de bağlı biraz. sandboxa giren siteler 1 ayda ya da 2 ayda genelde çıkar, seninki de öyle olmuş.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
öyle olduğunu zannediyorsun sadece. bununla sandboxtan çıkma arasında en ufak bi bağ yok. google uzun süredir sandbox sürelerini pek uzun tutmuyor, tabii sandboxa giriş nedenine de bağlı biraz. sandboxa giren siteler 1 ayda ya da 2 ayda genelde çıkar, seninki de öyle olmuş.

katılıyorum

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sandbox takilere sadece bi bilgi yansıttım pişman gibi oldum inanın.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir bilgiden ziyade bunuda denemeleri için yazdım sandbox ta siteleri bulunanların. Kesinlikle bu şekilde dıye bır şey yazmadım zaten ben. Ve denemekten zarar gelmez.sandbox takiler daha iyi anlar sanırım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
şöyle deneyimlerinize göre ... orjinal içerikli iyi bi kelimeye göre bi site (yeni açılmış) kaç ay sondboxda kalır sizce.Çünkü google benimle oynamaya bayılıyo işigücü bıraktı ben değişik bişeyler denedikçe oda benim üzerimde deniyomuş gibime geliyo:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5