İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandbox lu sitenin Pr si Artarmı?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sandbox ta sitem bulunuyor. pr için link değişimleri yapıyorum bir sorun olurmu? yani google de sayfam çıkmıyor diye pr değerim aynı kalma ıhtımalı yuksekmı?

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sandboxlu bir sitede Pr değeri artar.link takası yapmak hem prni yükseltecektir hemde aynı kategoride sitelerle yaparsan sandboxdan çıkma ihtimalin artar..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim banlı sitenin bile pr si 4 ten 5 çıktı senin ki hayli hayli artar. ayrıca google sandbox süresini artık çok da uzun tutmuyor (sitenin yeniliğinden kaynaklanan sandbox hariç)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilgiler için teşekkürler :) umarım kurtuluruz bıran once bu sandbox tan.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
peki daha indexlenmeden sandbox a girebilirmi site .......

Evet google yeni domainlerin bir kısımını direk sandboxa alıyoruz.nedenini hala çözebilmiş değilim.Fakat bu sandbox kısa süreli oluyor.3-4 aya kadar verimli çalışır kaliteli backlinkler alırsan kurtuluyorsun..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir sitem direk sandboxa alındı. 2 ayda da çıktı. Ama adwords e reklamını verdikten sonra çıktı belki rastlantıdır ama....

D

Dot Net

Misafir
genelde sandbox cıkısı pr en fazla 1 olur. (iyinet 1di. kendı sıtemde 0 cıktı sonraki guncellemede3 oldu) sonra ilk guncelleme de hak ettıgı degerı alır.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu direk sondbox a alınan siteler iyi sitelermi (sizinkiler)

indexlenmeden direk sandboxa giren site görmedim, ayrıca mantıklı da değil zaten. fakat domain daha önceden kulllanılmışsa ve daha sonra düşmüşse ve de zamanında google tarafından mimlenmiş ise senin dediğin gibi bi türlü indexlenmeme problemi olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5