İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sandbox taki site indexlenirmi

D

derkavi

Misafir
arkadaşlar googlede baya bir arama yaptım cevabını bulamadım sandbox veya ceza almış site indexlenmeye devam eder mi .

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Sandboxdaki site indexler. Ayrıca nasıl bir üslûbdur üstteki mesajındaki!

D

derkavi

Misafir
adam sandbox un ne olduğunu bilmiyorki anca konu açıyor.

sandbox sun banın ne olduğu senden çok iyi biliyorum üyelik tarihlerimiz belli ediyor zaten kimin ne olduğunu.
benim sorduğum soru ile senin verdiğin cevap ne alakaya maydonoz önce konu başlığını oku sonra cevap ver mesaj sayısı için cevap verme tamam mı canım.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
sandbox sun banın ne olduğu senden çok iyi biliyorum üyelik tarihlerimiz belli ediyor zaten kimin ne olduğunu.
benim sorduğum soru ile senin verdiğin cevap ne alakaya maydonoz önce konu başlığını oku sonra cevap ver mesaj sayısı için cevap verme tamam mı canım.

benim post kasma gibi bir amacım yok. üyelik tarihide birşey değiştirmez gereken cezayı aldın . derslerine iyi çalış ;)

mesaj sayısı için cevap verme tamam mı canım.
polat alemdar

cinematrnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sandbox taki site google aramalarında görünmez son zamanlarda fazla içerik kasarak yaptın bunu fakat sandboxtan kurtulmanın yollarıda var tabi mesela günlük düzenli içerik girmeyi deniyeceksin özgün olarak google zamanla sitenin kalitesini anlayıp tekrar sandboxtan çıkabilirsin. ama bunu 1 ayda da yapabilir 2 yılda da sandbox 'u google kimseye vermesin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5