İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru sandboxamı düştüm yoksa

quarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önceleri saniyede index alan sitem şimdi hiç index almıyor.ve analizlerde indexlerim siliniyor.
yaptıgım
daha önce mybb vardı sildim wordpress kurdum.
alexa backlink 81 (biraz fazla kastım)

evet arkadaşlar sandbox mı düştüm yoksa düşüyormuyum.neden böle oluyor anlamıyorum.
yardımlarınızı bekliyorum gerçekten çok canım sıkıldı bu olaya artık konularım index almıyor.

denediklerim
harita googleye göndelirdi
site pingletildi
sitedeki bütün link çıkışları kardılırdı.

site
Windows

seoyazilimlari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandboxta değilsin rahat ol sanırım filtrede olabilir eğer tek kelimelik ağır backlink çalışması yaptıysan ondan kaynaklanabilir kelimelerde bir düşme yaşadın mı ? Örnek windows ?

quarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dün 5.ci sıradayken bugün 10.cu sıradayım windows kelimesinde

Ekleme: ve sitem çok hızlı index alıyordu daha önce 5 dk de şimdi 1 günde index alıyor

quarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hepsi yabancı siteler ustam backlink aldıgım sitelerin.zalten alexada 81 tarne.
link degişimi yapmıştım ondan oluyor diye kardırdım.1 banner 1 de link degişimi.şimdi link degişimi yapacam.sizce ne yapmalıyım ustam pek bilmiyorum açıkcası

seoyazilimlari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsi yabancı siteler ustam backlink aldıgım sitelerin.zalten alexada 81 tarne.
link degişimi yapmıştım ondan oluyor diye kardırdım.1 banner 1 de link degişimi.şimdi link degişimi yapacam.sizce ne yapmalıyım ustam pek bilmiyorum açıkcası

Filtrede olabilirsin backlink alımını durdur olanlarıda sil sitene içerik gir ve güncel tut eğer eski backlinkleri tam anlamıyla sildiysen ilk crawl botta çıkarsın.

ve sana tavsiyem 1 kelimede sürekli backlink alma kelimelerin varyasyonlarını bul.

quarizma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir süre backlink almayım ben eskilerinide elimden geldigi kadar sildirdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5