İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SandBox'mu Yedim ?

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam arkadaşlar bugün sitemin indexlenmesi konusunda içime bir kurt düştü.Acaba SandBox yemişmiyim diye düşündüm ve galiba "torrent" kelimesinde yemişim :S arkadşalar konu eklerken etiket giriyorum ve hepsi googlede çıkıyor yanlız 1 tanesi çıkmıyor ".... torrent indir" yazanlar çıkmıyor ama "... torrent" yazınca 3.-4. sırada çıkıyor.Acaba "torrent indir" kelimesinde sandbox'mu yemişim ?

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Torrent yazınca çıkıyormuşsun..
İndir yazınca çıkmıyormussun sandbox'ta olabilir ama aklıma ilk gelen illa çıkcaksın diye birşey yok. Senin üstündekiler yüzünden sende çıkmamış olabilirsin.

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Torrent yazınca çıkıyormuşsun..
İndir yazınca çıkmıyormussun sandbox'ta olabilir ama aklıma ilk gelen illa çıkcaksın diye birşey yok. Senin üstündekiler yüzünden sende çıkmamış olabilirsin.

yani şöyle örnek vereyim "zor karar torrent indir" yazınca çıkmıyor fakat "zor karar torrent" yazınca çıkıyor.Ayrıca illa çıkıcam diye birşey söz konusu değil ama düne kadar çıkıyodum

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
İndir kelimesindedede banlanmış olabilirsiniz o zaman.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Filtreye yakalanmışsındır. Spam yapmış yada fazla backlink almış olabilirsin. Gereksiz etiketleri kaldırmalısın.

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler elif hanım backlink yok ama etiket gerçekten çok :) ilginiz için teşekkürler

Ekleme: Elif hanım dediklerinizi yaptım ve filtreden çıktım :) teşekkürler

ilkkanka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Filtreye yakalanmışsındır. Spam yapmış yada fazla backlink almış olabilirsin. Gereksiz etiketleri kaldırmalısın.

aynen basşıma geldi backlink alırken bir gün içinde çok fazla backlink alınca filtreye takılıyor çeşitli keywordler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5