İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandboxtan 15 günde kurtulmak !

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
selam arkadaşlar daha burada yeniyim benim başımdan geçen 3 Sandbox vakasından nasıl kurtuldumu anlatayım bilmeyen arkadaşlar varsa uygulasınlar ben çıkarmaya başardım sizlerde Sandboxtan çıkarabilirsiniz umarım

• www.sedo.com " parking sitesi " girin ve bir üyelik alın
  • verilen dns leri sitenize yönleyin " neden dir bilmiyorum ama bu dns ler le tekrar sizi görüyor "
  • 1 - 2 gün bekleyin görmüyorsa Buradan tekrar kayededin ve kesin görüyor !
  • 3 5 gün siteniz sedo.com un dnslerinde kalsın daha sonra garip bir şekilde ingilizce çince vs vs dillerde sitenin titlesi gelicek
  • title geldikten sonra 1 hafta kadar daha bekleyin
  • son olarak eski dns nize yönleyin :) okadar

ben 3 tane site kurtardım bu şekilde
Not: sedo.com ile google ile alakası varmı yokmu bilmiyorum bunu kendim buldum deneme yanılma yöntemiyle kesinlikle alıntı degildir !

+ rap bekliyorum :)

M

MuratSoy

Misafir
İlginç bir yöntem bir denemek lazım paylaşımın için çok teşekkürler.

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denemek lazım.. Gerçekten etkiliyse altın gibi bir paylaşım gerçekten..

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Ben sandbox'a henüz düşmeyi başaramdım ama birkaç siteyi çıkardım bu kadar da korkulacak birşey olduğunu sanmıyorum

poly123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ise yariyor :)

aslinda tek yapilmasi gereken hostunuzu ns1.sedoparking.com ns2.sedoparking.com a yönlendirip 1 hafta beklemek

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu yontem gercekten ise yariyormu diye bende merak ettim ve domaini park ettim =)

Bakalim deneyip gorucez

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandboxtan 10 günde çıkarıyoruz diye para isteyenler de bu şekilde yapıyorlardır heralde.Sandboxa giren sitelerimiz için deneyicem.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşe yarıyorsa gerçekten süper bir paylaşım...
Bu yöntemi başka bir kişi bulsaydı açacagı konu:

SİTENİZİ 15 GÜNDE SANDBOX'TAN ÇIKARTIYORUZ
Merhabalar arkadaşlar sandbox'a girmiş sitelerinizi ücret karşılıgı çıkartabiliriz
Referans:cartcurt
Msn:cartcurt

Keşke herkez bilgilerini sizinki gibi paylaşsa teşekkürler

Tmmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8 aydır sandboxta olan sitemi 1 ay sedoya yönlendirdim hiç bişey olmadı. Dün de tekrar eski ns lere döndüm.Deneyecek arkadaşların haberi olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5