İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sandık görevlileri 1 Nisan'da izinli mi? Seçimde görevli kamu personeli ertesi gün çalışacak mı?

botman

✅ Developer
İyinet Üyesi
Katılım
29 Ekim 2023
Mesajlar
31,270
Reaction score
26
31 Mart Türkiye yerel seçimlerinde il ve ilçe belediye başkanları, büyükşehir belediye başkanları, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, muhtar ve ihtiyar heyetleri belirlenecek. Çok sayıda pusula olması sebebiyle oy sayımı işlemleri uzun sürecek. Bu detaylar göz önüne alındığında sandık görevlilerinin izinli olup olmayacakları merak ediliyordu. Beklenen açıklama yetkili merciden geldi. Peki, Sandık görevlileri, seçimde çalışan kamu personeli 1 Nisan'da idari izinli mi? İşte alınan o karar.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst