İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sanırım Hostingime Bir Virüs Yedim

Detanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Siteme google'dan yölendiğimde http://denver.dumb1.com/ bu linke yönlendiriyor ve kaspersky tarafından uyarı alıyorum.linki yazıp girdiğimde ise sorun çıkmıyor konuyla alaklı bilgisi olanlar yardımcı olursa sevirim.

Wp-config dosyalarını full değşitirdim sorun devam etmekte.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sitenizin adresi nedir?

Detanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar Sorun Devam Etmektedir Konuyla alakalı bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yapılabilecekleri mesaj atmıştım sana
düzeltmedimi sorunu

tuana06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
depresan bır konu actım lutfen yardım edermısın

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
temayı değiştirdin mi

AcemiXoops

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteme google'dan yölendiğimde http://denver.dumb1.com/ bu linke yönlendiriyor ve kaspersky tarafından uyarı alıyorum.linki yazıp girdiğimde ise sorun çıkmıyor konuyla alaklı bilgisi olanlar yardımcı olursa sevirim.

Wp-config dosyalarını full değşitirdim sorun devam etmekte.

Arkadasim senin sorun benimde basima gelmisti bir zamanlar. sinirimden tum siteyi silmistim.yeniden kurunca googlede arma sonucu benzer sorunlara yardim cevaplari gördüm.mesela bunlardan birtanesini sana veriyorum...Büyük ihtimal senin sitene virus senin bilgisayarindan girmis.Ftp den.oncelikle o virusu temizlemek lazim bunun icin combofix programini kullan.ben öyle yapmistim.format falan atmaya gerek yok.

daha sonra sirasiyla Bu Linkte yazilanlari incele.
Kolay gelsin.sitenin ismini verseydin bizde herhalde gider bakardik..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5