İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saniye Başı Para Kazanın!! [Kanıtlı]

tHe uLTimaTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar daha 1haftalık bir gelirle tanıştırmak istiyorum sizi. :) batar mı, ne zaman batar bilinmez ama saniye saniye, dakika dakika ödeme yapıyor :) 10günde %250kazandırıyor, çok geç kalmadan yararlanmasını öneririm :)

4günde paranızı geri kazanıyorsunuz, 10.gün %250 kazanç sağlamış oluyorusunuz. Reflerinizden ise 3seviyeli olarak %7 %3 %1 kazanıyorsunuz. Para aktarımı Solid, PM ve EgoPaydan yapılıyor, resimli anlatımı aşağıdadır:

Minium para çekimleri
Perfect Money — 0.03$,
Solid Trust Pay— 0.5 $,
Ego Pay — 1 $,

Withdraw butonuna tıklar tıklamaz, yatırımı hangi işkemciden yaptıysanız direkt oraya para aktarımı yapılıyor arkadaşlar. Bu sistem ne kadar sürer bilinmez ama, tavsiye ederim :) Ödeme kanıtım ektedir.

KAYIT İÇiN TIKLAYIN.

Resim489.jpg

tutarı yazıp yükleme yapacağımız işlemciyi seçiyoruz.
liq2.jpg

sonra çıkan bilgileri STP/PM/ego dan sitenin hesaplarına gönderiyoruz. birkaç dk içinde paranız aktarılıyor. açıklama kısmını yazmayı unutmayın :)

Hepimize bol Kazançlar.

Refli Kayıt:https://liquirity.com/p/exlusive
Refsiz link: https://liquirity.com

ÖDEME KANITIM:

saniye-basi-gelir!!-%28kanitli%29

tHe uLTimaTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NOT: şuan için sitenin ödemeleri gecikiyor, bazı ödemeleri yapıyor bazılarını yapmıyor. O yüzden yatırım yapmamanızı öneririm arkadaşlar..

okirpiko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scam bu sıte odeme yapmıo ulasılmıo bı sıteye 1 ay omur bıcmıstım 18 gun zor dayandı :) 4 dolarımı yedıler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5