İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şanslı 4 kişiye pr6 - pr5 backlink dahası var.!

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Selamlar ;

Beni bi çoğunuz tanır uğraştığım işeri, yaptığım icraatları bilir. Uzun zamandır pek paylaşım yapmıyordum bugün nedense bi iştah geldi. Lafı fazla uzatmayayım benim belirleyeceğim rakamla ( durumun gidişatına bakar 1 dede bitiririm 100 dede ) her konuya mesaj yazan arkadaş mesajında şanslı rakamını yazacak. Rakam 2 kez yazıldığı taktirde ilk rakamı yazan kişi esas alınacak. Bu şekilde yapmamın sebebi biraz yarışma tadında biraz forumu hareketlendirmek adına. Daha sonra random(.)org dan çekiliş yapacağım.

2 site var şuan elimde. Blog sitedir ana sayfaları birininki pr6 diğerininki pr5. Yorum olarak atılıyor linkler bir güzelliğide kaç sayfası varsa tümünde gösterilmesi. 2 siteninde alt sayfalarının çoğu pagerank değerine sahip. Yani aynı sitenin bi çok alt sayfasındanda pageranklı link almış olacaksınız.

Linkeri hakedenlere nasıl yapacaklarını söyleyeceğim lakin sır gibi saklamaları gerekli çünkü ilk 4 site çıkıyor dediğim şekilde. Eğer deşifre ederlerse kendileride bi fayda göremeyecekler. Benim 2 sene önceki eklediğim link dahi duruyor..

Parayla dahi satmadığım taktikler bunlar. Herşey para değil :)

Bol şans.

Duruma göre paylaşımlarıma devam etme hakkım saklıdır. :)

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
memleketimizi yazak 14 :) paylaşımlarının devamını diliyoruz

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
1,5 saatte 20+ kişi görüntülemiş 4 kişi yazmış demek oluyorki artık çok fazla kişinin backlink ihtiyacı yok :)

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herkes bir sayımı yazabiliyor ? yoksa sıradan yazmaya başlayayım mı ?:)

Whed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
59 da benden olsun.

güzel paylaşım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5