İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şarkı sözü ekleyerek para kazanın !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hknylmz

Misafir
yeni açacağım şarkı sözü siteme benim belirlemiş olduğum sözleri ekleyecek kişiler arıyorum.

Ücretlendirme.
1 söz ekleme = 10.000tl dir.

ilgilenenler [email[/email] messenger hesabından bana ulaşabilirler.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok düşük değil mi sence 10.000 TL. 100 tane şarkı sözü ekleyen 1 Milyon kazanacak ki 100 şarkı sözü ekleyene kadar canı çıkar adamın. Bence tutmaz kimse de kullanmaz. 10 milyon harcayarak arşiv yaparsın valla ne güzel düşünmüşsün. Parayı ne ile ödeyeceksin EFT, Paypal, Çek ? Olumlu bi şeyler yazamıyorum kusura bakma

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş 1 söz derken şarkı içinde geçen her kelimeden bahsetmiş olabilir..günahını almayalım.!.!.!.!.

H

hknylmz

Misafir
Valla herkes ilgilenicek diye bir olay yok ben yazdım ilgilenen olursa görüşürüz. Kimseye zorla söz ekletmiyoruzki.

Ödemeye gelince havale eft paypal her türlü öderim.

Saygılarımla,
HAKAN YILMAZ

D

dnturkey

Misafir
ne istiyodunuz şarkı sözü başına 1 milyon felan mı bekliyodunuz ??

T

turkeyweb

Misafir
link-tr sana kimse zorla bisey yaptirmiyor isine gelirse katilirsin olaya gelmezse susar oturursun ,yani provoke etmekte üstünüze yok.Bak benim isime gelmedi sustum yazmadim ancak bu duruma biraz gicik kaptim.

T

turkeyweb

Misafir
Link-TR.Com' Alıntı:
Çok düşük değil mi sence 10.000 TL. 100 tane şarkı sözü ekleyen 1 Milyon kazanacak ki 100 şarkı sözü ekleyene kadar canı çıkar adamın. Bence tutmaz kimse de kullanmaz. 10 milyon harcayarak arşiv yaparsın valla ne güzel düşünmüşsün. Parayı ne ile ödeyeceksin EFT, Paypal, Çek ? Olumlu bi şeyler yazamıyorum kusura bakma
Ha ayrica sanane,sen kendi isine baksana.Gerci belli isin yok normal karsilamaliyim.

S

Skeleton

Misafir
hknylmz' Alıntı:
yeni açacağım şarkı sözü siteme benim belirlemiş olduğum sözleri ekleyecek kişiler arıyorum.

Ücretlendirme.
1 söz ekleme = 10.000tl dir.

ilgilenenler [email protected] messenger hesabından bana ulaşabilirler.

Maks limitin nedir ? Elimde 87.000 civarı şarkı sözünden oluşan bir database var da :rolleyes:

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
Maks limitin nedir ? Elimde 87.000 civarı şarkı sözünden oluşan bir database var da :rolleyes:

:D uhh 87000 tane 10bin kaç lira ediyor :p

Bende de 10 bin txt var ama kim ekleyecek :D

B

Bohemlife

Misafir
kardeşim adam verebileceğini yazmış, boş yere lak lak etmeyin. ne boş insanlar var ya.

( şimdi biri laf atacak bana ve ortalık karışacak :D )

herkes işine baksın işine.

O

OyunAlemi

Misafir
bu işe giren kaç kişi vardır elin adamı boş vakit geçiricegine sarki sozu ekler para kazanır

B

blade1978

Misafir
için birde telif hakkı var ole oturduğun yerden şarkı sözü yazamassın.yazarsında onu 1 ytl gibi praya satman senin düpedüz enayi oldunu gösterir.haksızmıyım.

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu iyi iş miş ha
millet eklesin birde bunun limiti vardır garanti 20 ytl falan
20 ytl ye gelmeden biter kampanya adamların emekleri boşa gider
arkadaşda sitesini kurmuş olur
varya bizim insanımız çok zeki çok

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşlar çok şarkı ekleyemiyosunuz..
arkadaş "istediğim şarkı sözlerini" demiş.
yani diyecekki sana emrahın sol albümündeki şarkı sözlerini bul,
10 şarkı sözünü arıyacak bulacak sonra 100.000 tl (!!!) kazanıcan..

öyle 87000 arşivim var falan unut gitsin..

bide 10.000 tl yazmış..sıfırları bo ltutayım zengin gözüksün diye zuahuahahahahahahahahahahaha

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence herşeye salça olmayın elbet bi ihtiyacı olan çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5