İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şarkı sozu scripti lazım

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar bana asp ile yazilmiş bir şarkı sozu scripti lazim nerden bulabilirim yardimci olabilecek varmi not:illegal de olabilir

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
nekadar fiyatı pahalı bişi ise alamam ama genel tercihim ucretsiz olması

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir sitem var tam senin istediğin gibi mynetmuzik.net domaini ile beraber scripti satıyorum scripti ücretsiz şarkı sözü için zaten site ilgileniyorsan bana özelden mesaj at fiyatını buraya yazmıyorum çünkü al sat bölümünden ulaşabilirsin burası webmasterlar bölümü.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxicool şarkı sozu scripti :) guzel script,
bu arada banada lazım :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ah bi bulabilsem ben arkadaşlar elinde illegal vaya gendi yazdiğiniz bir şarki sozu scriptine ihtiyacım var veren olursa cok makbule gecer ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkurler

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hocam asp lazim ya bulamıcam kaliba bi şarkı sozu scripti ewet arkadaşlar şarkı sozu scripti lazim vercek olan arkadaşlari bekliyorum Msn:[email protected]

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
direk download linkini uazman mumkunmu ben bulamadım

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu arkadaşlar elinde yokmu ***** bir şarkı sozu scripti paylaşcak arkadaş

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desizx verdığın script adı gecen maxicool lyrics tavsıye ederım kodları o kadar açık yazılı kı, editlemek çok kolay eklentı eklemekde çok basıt, yazan akradaşa burdan teşekkur... (daha onceden edıtlemıştım bayağpı şimdi gene yapacağım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5