İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şarkı Sözü Scripti V.3,5 - V4 - Mükkemmel Tasarımlar + Bot + vs vs vs

EfsaneClub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Daha Öncede V3 İçin Başlık Açmıştım V.3,5 Ve Ardından V4 Sürümünü Çıkardım bazı Değişimlerden Sonra.

Script Özellikleri
Admin Panel

Şarkıcı Ekleme
Şarkı Sözü Ekleme
Şarkıcı Ve Şarkı Sözü Düzenleme
İstekler

Site Ana Dizin
Popüler Şarkı Sözleri
Sanatcı - Şarkı Sözü Şeklinde Ayrı Ayrı Link Demoda Görebilirsiniz daha ayrıntılı.
En Yeni Şarkı Sözleri
Sarkı Sözleri Listesi
Sanatcı Listesi
Rastgele Şarkıcılar
İstek Gönderme
vs vs vs

Ayrıntılar Demoda

V3 ten farklı kısımlar
V3,5 de tasarım Değişti Sanatcı,Şarkıcı Ve harf Bölümü Hariç Diğer kısımlardaki Seo Şekli Değiştirildi. Pek Bi Fark yok ama V3,5 Demek Geldi Birden Öyle dedik.
V4 de tüm seo sistemi değiştirildi. Demoda Seoyu Görebilirsiniz. + Tasarım Değiştirildi. Bottaki Arızalar Giderildi. Scriptteki Fonksiyonlardan Bazıları Değiştirildi.. vs vs vs
Fiyatlar Diğer Konudada Belirttiğim Gibi 150 ytl"dir
Pazarlık Payı YOKTUR

Arkadaşlar Lütfen Emeğe Biraz Saygınız Olsun. Lütfen Beni Düşünerek 150 YTL ye sattığım scripte 50 ytl olurmu deyip sinir moral bozmayın sizden istediğim bu.
Bot Yaklaşık 10 K Şarkı Sözü ve 1 k Sanatcı Eklemektedir.
Daha Önce Sattığımız Scriptlerin hemen hemen yaklaşık Hiti 5-8 k arasıdır Siz daha çok ilgilenirseniz o kadar daha artar. Emin Olabilirsiniz.

Satış Yapılıp Şuanda Hiti Olan Siteride Pm ile gönderebilirim.

Şuana Kadar Yapılan Şatış
V3 5 kişiye Satılmıştır.
V3,5 1Kişiye Satılmıştır.
V4 İse 1 Kişiye Satılmıştır.

Daha Önce v3 ve v3,5 Scriptlerinden Alan Arkadaşlar Eğer İsterlerse Script Ücretsiz verilecektir. Kodlar Tek Domaine Lisanslı olup Tek domainden Başka Bir Sitede Çalışmaz.
Başka Bir domain için scripti alan kişi 150+ tek domain 40 ytl olarak fiyatlandırılır.
V5 Son Sürüm Olarak Noktalandırma İhtimalim var. V5 İle Gelecek Yenilikler.
Katagori Sistemi.
Yeni ve daha çok şarkı sözü ve şarkıcı bulunan bir BOT
Seo Değişimi.
Tasarım

Ek Özellikler Olarakta Katagori Sistemi Olacağı İçin Şarkı Sözü yanında Şiir veya hikaye botu eklenebilir Bunlar Sadece Düşüncemdir.İnşallah Daha İyi Birşeyler Ekleyebilirim.
Demo V3 sarki.gen.tr | Şarkı sözü bul indir ŞARKI Sözleri- Türkçe Şarkı Sözleri - Yabancı Şarkı Sözleri - Şarkı Sözü

Demo V.3,5 Sarki-Sozu.Us | Şarkı Sözleri - Lyrics - Türkçe Şarkı Sözleri - Yabancı Şarkı Sözleri - Şarkı Sözü - sarki sozleri - şarkı sozleri

Demo V.4 BedavaMp3.Gen.Tc | Türkçe Şarkı Şarkı Sözleri | Bedava Mp3 İndir Şarkı Sözleri | mp3 indir, yükle, indir, bedava - Lyrics - Türkçe Şarkı Sözleri

İletişim Pm Veya Ufuk_guvenc[at]hotmail.com

İyi Çalışmalar Arkadaşlar...

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selim dostum özel mesajın için teşekkür ederim .

Evet script satışı efsaneye aittir .
Gerçekten güzel script.
Bedavamp3indir.gen.tr benimdi sattım.
Yeni domain bedavaindir.in

Scripti alacak arkadaşlara tavsiye ederim pişman olmazsınız .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5