İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şarkı Sözü Sitesi Satılıyor 2,5k hitli PR1 Alexa: 490.000 Aylık 50-60$ gelirli

xchernobilx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi : PM isteyiniz
Sitenin açılış tarihi: Aralık 2010
Kategori, sitenin içeriği nedir: Şarkı Sözü ve Klip
Site hiti: 2.5k - 3k
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain indexi 2006 da mevcuttur.
Pagerank: 1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: herşey
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

Sitenin aylık getirisi: Adsense hit 700lerde iken denendi günlük 1 dolar bırakıyordu gelir tamamen sizin reklamı iyi yerleşim yapmanız bağlı. Şu an tahmini aylık adsense geliri 50-60$
Adsense banlı değildir

Site için istenen fiyat : 600 tl

AÇIKLAMALAR:

[+] Site hemen index almaktadır. Güncel şarkıları içerik girdiğinizde google da o kelimede ilk sıraya yerleşmektedir. Rekabeti yüksek kelimelerde ilk 3-4 girebilmektedir.
[+] Alexa değerini son 30 gündür hergün takip ediyorum istisnasız olarak hergün düşüş olmaktadır şu an 490.000 civarlarında.
[+] Sitem için kendi yazdığım şarkı sözü botu mevcuttur. Ayrıca şarkı sözleri ile beraber youtube dan kliplerinide şarkı sözünün hemen üstüne eklemektedir.
[+] Site indexi 110.000 civarlarındadır.
[+] Siteyi satma sebebim, sıfırdan geliştirdiğim siteleri 1 sene içinde hitlendirip sürekli satıyorum. Herhangi bir sorundan,parasal ihtiyaçtan vs. den dolayı satışta değildir. İşim bu diyebilirim.

ÖDEME:

[+] Anlaştıktan sonra yan yattı, gemi battı, param gelmedi, işim çıktı vs vs. gibi bahaneler uydurup parayı yatırmayana itina ile - itrader verilir.
[+] Özellikle de "sen bugün siteyi ver zaten yarın ödemeni geçecem" yada "bugün haftasonu p.tesi ödemeni geçmiş olacam şimdi dosyaları transfer edelim" diyenlerle anlaşma falan yapmam bunu şimdiden söylemek isterim.
[+] Siteyi almak isteyenler ile ciddi ciddi oturup konuşur aynı gün içerisinde Ziraat Bankasında belirttiğim ücret yatırıldıktan sonra site transfer işlemlerini başlatmış oluruz.

Gerçekten arkadaşlar çok süt içip çok dilimiz yandığı için ödeme de bu kadar katı konuşmak zorunda kalıyorum. Umarım güzel ve hayırlı bir satış olur.

Site adresi ve detaylı sayyac bilgileri için PM isteyiniz.

Hayırlı günler ;)

Site adresi : PM isteyiniz
Sitenin açılış tarihi: Aralık 2010
Kategori, sitenin içeriği nedir: Şarkı Sözü ve Klip
Site hiti: 2.5k - 3k
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain indexi 2006 da mevcuttur.
Pagerank: 1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: herşey
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

Sitenin aylık getirisi: Adsense hit 700lerde iken denendi günlük 1 dolar bırakıyordu gelir tamamen sizin reklamı iyi yerleşim yapmanız bağlı. Şu an tahmini aylık adsense geliri 50-60$
Adsense banlı değildir

Site için istenen fiyat : 600 tl

AÇIKLAMALAR:

[+] Site hemen index almaktadır. Güncel şarkıları içerik girdiğinizde google da o kelimede ilk sıraya yerleşmektedir. Rekabeti yüksek kelimelerde ilk 3-4 girebilmektedir.
[+] Alexa değerini son 30 gündür hergün takip ediyorum istisnasız olarak hergün düşüş olmaktadır şu an 490.000 civarlarında.
[+] Sitem için kendi yazdığım şarkı sözü botu mevcuttur. Ayrıca şarkı sözleri ile beraber youtube dan kliplerinide şarkı sözünün hemen üstüne eklemektedir.
[+] Site indexi 110.000 civarlarındadır.
[+] Siteyi satma sebebim, sıfırdan geliştirdiğim siteleri 1 sene içinde hitlendirip sürekli satıyorum. Herhangi bir sorundan,parasal ihtiyaçtan vs. den dolayı satışta değildir. İşim bu diyebilirim.

ÖDEME:

[+] Anlaştıktan sonra yan yattı, gemi battı, param gelmedi, işim çıktı vs vs. gibi bahaneler uydurup parayı yatırmayana itina ile - itrader verilir.
[+] Özellikle de "sen bugün siteyi ver zaten yarın ödemeni geçecem" yada "bugün haftasonu p.tesi ödemeni geçmiş olacam şimdi dosyaları transfer edelim" diyenlerle anlaşma falan yapmam bunu şimdiden söylemek isterim.
[+] Siteyi almak isteyenler ile ciddi ciddi oturup konuşur aynı gün içerisinde Ziraat Bankasında belirttiğim ücret yatırıldıktan sonra site transfer işlemlerini başlatmış oluruz.

Gerçekten arkadaşlar çok süt içip çok dilimiz yandığı için ödeme de bu kadar katı konuşmak zorunda kalıyorum. Umarım güzel ve hayırlı bir satış olur.

Site adresi ve detaylı sayyac bilgileri için PM isteyiniz.

Hayırlı günler ;)

Güvence için R10daki üyeliğimden Ticaret Puanımı görebilirsiniz ;)
http://www.r10.net/members/44702-xchernobilx.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5