İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şartsız Bedava Üç Adet Domain

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
eBilgi.org ailesi olarak;
İsteyen arkadaşlarımıza, kullanmadığımız üç adet domaini şartsız - şurtsuz ücretsiz olarak veriyoruz.
İsterseniz bir tane alın üsterseniz üçünü birden.
Ayrıntılı Bilgi için Tıklayın

Oğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aralarında Morkafa değerlendirilebilir kusura bakmayın ama diğer ikisiyle pek bir şey yapılacağını zannetmem :)

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar;
iletişim formuna gönderdiğiniz bilgilerinizde, burada kullandığınız nickinizi de yazın.
Hanginizin kim olduğu belli değil..
Bu yüzden gelen mailleri sildim.
Lütfen, burdaki nickiniz ne ise, iletişim formunada aynısını yazınız..

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
morkafa.com ve mersinbilgi.com u ben aldım teşekkürler :) transfer gerçekleşicek

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
morkafa.com ve mersinbilgi.com u ben aldım teşekkürler :) transfer gerçekleşicek

kim sööedi bunu size.. ben verdiğimi hatırlamıyorum..

ARKADAŞLAR; LÜTFEN İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUKEN BURADAKİ NİCKİNİZİ YAZINIZ. ASDAS, 123 GİBİ NİCKLERE DEĞİL DOMAİN GÜNAHIMI BİLE VERMEM.. CİDDİ OLUNUZ..
Saygılarımla..

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim sööedi bunu size.. ben verdiğimi hatırlamıyorum..

gelen mail :

bu domainleri size veriyoruz. Yalnız domaini sizin adınıza transfer edebilmemiz için buraya tıklayarak üye olunuz. Daha sonra üyelik bilgilerinizi bize gönderiniz, domainler sizin adınıza transfer edilecektir.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iyi de güzel kardeşim.. asdas diye ciddiyetsiz bir nickle iletişim formunu dolduruyorsun.. ben nerden bilim senin kim olduğunu..
şimdi, burdaki nickinle iletişim formunu doldur, istediğin domainleri bildir. daha sonra sana gelecek maile yanıt olarak kayıt olduğun üyelik bilgilerini (ad soyad vs.) gönder, akabinde istediğin domainler adına transfer yapılacak..
Ciddi olmak zor bişey değil..

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi de güzel kardeşim.. asdas diye ciddiyetsiz bir nickle iletişim formunu dolduruyorsun.. ben nerden bilim senin kim olduğunu..
şimdi, burdaki nickinle iletişim formunu doldur, istediğin domainleri bildir. daha sonra sana gelecek maile yanıt olarak kayıt olduğun üyelik bilgilerini (ad soyad vs.) gönder, akabinde istediğin domainler adına transfer yapılacak..
Ciddi olmak zor bişey değil..

asdas diye doldurmadım formu doldurduğum form

From: uğurcan <[email protected]>
Subject: domainler

Message Body:
merhaba mersinbilgi.com ve morkafa.com için talibim :) verirseniz çok sevincem

Edit: form tekrar dolduruldu ve gönderildi

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
12779162461525418498.jpg

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

isim yerine Raspery yazdım maili felan yazdım "asas" kelimesi gecen hiç birşey yazmadım anlamadım ben simdi?

edit: o asas asas benim hotmail hesabımı kullandığım isim soy isim sizin domainlerinizle bir alakası yok simdi anladım..gönderenin ismi öyle doldurduğum form gayet düzgün dolduruldu

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlaşmıştık mail attım dün hala bi cevap alamadım vaz mı gectiniz :)?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi