İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 1 yıllık site + adsense

anonim2410

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Site Adresi: link
İstenilen Fiyat: 1000 TL (Açık Arttırma)
Sitenin Kategorisi: Genel içerikli (bilgi, ilginç, teknoloji,Dizi ve film haber)
Günlük Tekil Hit Sayısı: https://resmim.net/f/dBZJ1d.png
Site Analiz Bilgileri: https://wmaraci.com/site-analizi/buzaman.com
Satışa Hosting Dahilmi?: evet
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet
Özel Notlar: Site adsense onaylıdır ve her şeyi ile satılıktır 1 yıllık hosting ve 1 yıllık domain
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.. : yok

abakbigank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi herkesin kendi sitesi kendisine gore paha bicilemez ama gunluk 1 lira bile kazanmayan bir site icin neden bin tl ve uzeri vereyim?

anonim2410

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tabi herkesin kendi sitesi kendisine gore paha bicilemez ama gunluk 1 lira bile kazanmayan bir site icin neden bin tl ve uzeri vereyim?

sadece adsense hesabını 1000 lira civarına satıyorlar. Ayrıca böyle bir sitenin tanıtım yazısı satışı için ortalama 20 lira istiyorlar. Size saçma gelebilir ama piyasa fiyatının altında bir teklif sundum

anonim2410

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

abakbigank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsenseyi bu kadar onemsemeyin sonucta gunluk getirisi 0.50 krs. Ayda 15 lira yapar yilda 180 lira yapar ben bu siteyi alsam kaba taslak hesapla yatirdigim paranin geri donusu 5, 5 bucuk yili bulucak. Hosting domain flan masraflarini saymadim bile.

Ticarette ölü yatırım tabiri bu olsa gerek :) Kolay gelsin iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5