İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 1000 tekil ziyaretçili ARABA sitesi

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : www.harikaarabalar.com
Site için istenen fiyat: 1200YTL
Sitenin aylık getirisi: google adsense varken min. 500 YTL idi şimdi bilmiyorum.
Sitenin açılış tarihi: 2007-01-27
Kategori, sitenin içeriği nedir: Araba resimleri galerisi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Tekil Hit
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1yıl olmadı daha; PR 2, GPR 5
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik satılık.
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Google Adsense
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: ücretsiz script.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır.

Satıcının eklemek istediği notlar:

Arkadaşlar ciddi alıcılar tekliflerini iletebilirler. Yorumu olanlar mutlaka olacaktır, seviyeli yorumlar yapılırsa rahatsız olmam ama lütfen satışı baltalamayalım.
Site google adsense den banlıdır belirttim zaten. Sitenin backlinkleri gayet güçlüdür. Site hergün güncellenmektedir.
Bazı arama sonuçları:
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=arabalar&btnG=Google'da+Ara&meta=
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=spor+arabalar&btnG=Ara&meta=
İlgilenen arkadaşlar MSN imden veya burdan ulaşabilirler.
MSN: [email protected]
Herkese iyi çalışmalar dilerim.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseden domain banlı değilki

başka hesapla kullanılabilir

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlı olduğu sponsor var mı: Google Adsense

böyle demis nasıl görebiliyorsunuz adsenseden domainin banlı olmadıgını?

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla adsense banladı, siz banlamadı diyosanız ne ala:)
gerçekten nasıl anladınız acaba?

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir adsense hesabının kodları eklenerek denenebilir. Muhtemelen reklamlar çıkacaktır. Yani arkadaşın daha önce kullandığı adsense hesabı banlanmıştır. Domain değil.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adsense preview tool, denen bir eklenti var. kuruyorsunuz site üzerinde sağ tıkladığınızda bilinen seçeneklerle birlikte bu tool da gözüküyor.

domain banlı ise sonuç olarak bir hata kodu getiriyor. değilse o sitede seçtiğiniz ülkeye göre hangi reklamların çıkacağını gösterir.

adsense preview tool , google ın kendi ürünüdür. kullanmakta bir sakınca yok.

https://www.google.com/adsense/support/bin/topic.py?topic=160

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hesap banlanmıstır gecersiz cok yıklamadan ve domain alındıgında yeniden boyle bir durum olmayacagının garantisi yok belliki para kazamasını istemiyorlar.. 1200 ytl ye gelince 1000 tekil icin cok buyuk bir fiyat araba sitesi güzel ama yinede fazla

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum uyarılarınız için, siteme başka adsense kodları koydum ve çalıştı. diğer dediklerinizide uygulayacağım. inşallah bir sorun çıkmaz da devam ederiz adsense 'e.
bu arada 1200 ytl bu site için çok değil,sitenin 2,5 aylık geliri 1200 ü geçiyo. zaten adsense den banlı değilse vazgeçebilirim satmaktan.
Tekrar bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatta ciddi indirim yaparsanız almayı düşünebilirim.ilgilenirseniz ö.m atın

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar site Adsense den banlı değildir, mümkünse moderatör arkadaşlardan gerekli kısımları düzenlemelerini rica ediyorum.
Satış devam etmektedir, eğer 1 hafta içinde satamazsam satıştan vazgeçeceğim.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, kelepir site satışım sona ermiştir. Bütün ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Sitemi maddi sıkıntılardan ötürü bu fiyata satıyordum, sorunum giderildiği için satıştan vazgeçtim, bu durumu alıcılara da bildirmiştim zaten. Tekrar tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Konu kilitlenebilir, saygılar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ayda 600 ytl nasıl kazanıyor 1000 hitle ben onu çözemedim. Acaba googleden banlanma nedenin bu max. kazançdan dolayımıdır?

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayda 500 kazanıyor, forumdan bir arkadaş kendi hesabından reklam yayınlayarak teyit etti bu kazancı. İsterseniz özelden gönderirim ismini. Ayrıca tekil hit sayım AFS sayacına göredir ve 1000 den fazladır, extrem ile bu hit daha fazla çıkıyor.
Banlanma nedeni dediğiniz gibi değil, ayrıntılarına burdan bakabilirsin.
Not: Fiyatı düşük olduğu için inanmayanlar vardı ama kazancı teyit ettirdim ve artık siteyi bu fiyata satmıyorum, satarsam gerçek fiyatına satarım. Saygılar.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu forumda iyi niyetli insanların olması ne kadar ğüzel :) arkadaşı uyarmasanız valla ucuza satacakdı :) ayrıca bu google öneizleme aracıda ğüzel bir şeymiş paylaşım için tşk ederiz.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu forumda iyi niyetli insanların olması ne kadar ğüzel :) arkadaşı uyarmasanız valla ucuza satacakdı :) ayrıca bu google öneizleme aracıda ğüzel bir şeymiş paylaşım için tşk ederiz.
Evet haklısınız, ilgilenen bütün arkadaşlara tekrar teşekkür ederim. Sağollsun varolsunlar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5