İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 1000 TL Adsense Gelirli Fragman Sitesi

kebo_gzb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,

Arkadaşlar, çalışmaya başladığım için ilgilenemedim, günde 20-30 fragman konusu açılması gereken bu şartlar oluşturulduğu taktirde bütün of-page ve on-page çalışmaları tamam olan ayda 1000-2000 TL adsense geliri olan, wordpress sitemi satıyorum. Gerçekten alıcı arkadaşlara pm ile istatistikler ve adsense verilerini, hatta major konulardaki sıralamalarını gönderebilirim.

Site için istediğim fiyat 5.000 TL. ( Pazarlık payı yoktur.)

Not : 5-6 İmleme yapıldığı taktirde, kafaya gelemeyeceği güncel dizi ve sinema fragmanı, oyuncu kadrosu vesaire gibi konu yoktur. Titiz bir şekilde SEO çalışmalarını kendim yürüttüm.

kebo_gzb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese pm atılacak, fakat ciddi alıcılar yazarsa sevinirim. Fragman sektöründe bulunmuş insanlar fikir beyan ederse daha çok sevinirim. Bir fragman sitesini 3 gün boş bırakırsanız gelir %50 düşer, belirttiğim gibi günde 20-30 içerik girmeniz gerekiyor. Forumda eskiyim zaten bilen bilir, konuyu baltalamak için yazıcaklar arkadaşlar olacaktır şimdiden saygılarımı iletiyorum.

pm gönderildi

Site başka bir forumda satılmıştır, kapatılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5