İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 11 USD Paypal - Verified Hesaptan

Xoxxax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Verified Paypal Hesabımdan son 11 usd kalan paypalımı bozdurmak veya ihtiyacı olana satmak istiyorum . Lütfen PM atın veya bu konuya yazınız. TCMB Döviz kuru Bugun 1.60 Civarlarındadır biz dolar kurunu 1.5 olarak esas alacağız.

Xoxxax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KUR 1.4 OLARAK DEĞİŞMİŞTİR ONLINE HAVALE YAPABİLİRSİNİZ. DOLANDIRILIRMIYIM DİYE ENDİŞELENENLER ÖNCE PARAYI GÖNDERİRİM SONRA HESABIMA HAVALE YAPARSINIZ.

A

a.ışık

Misafir
ben 11$ = 15ytl seklinde alabilirim, profilimden msn listenize ekleyin lütfen.
eğer güvenilirseniz bu işlem sonunda sizin de itrader'ınız artar bizim de.. ;)

A

a.ışık

Misafir
arkadaşı anlayabilmiş değiliz..

msn e ekledim ayrıntıları görüşelim

bende pm gönderdim, okursanız sevinirim :)
Xoxxax isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için Xoxxax isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.
neyse;
birkaç dolandırıcılık geçirdik başımızdan ve önlem olarak bir karar aldık.
artık
"önce karşı taraftan gelmeden göndermediğimizi, ödeme geldikten 24 saat içerisinde biz de ödeme yapacağımızı" yazdık PM'e.
hatta
para göndermezsek 24 saat içerisinde paypal'dan disputch edebileceğini hatırlatıp,
r10'da fruit, ve bu forumda da madeinclick.com'a eksi itraderir verebileceği ve bizi istediği gibi de rezil edebileceği garantisi verdik.
ayrıca;
www.madeinclick.com site sahibiyim, 11$ (15ytl) için de o kadar alçalabilecek birisi değilim!
arkadaşın böyle birşey işine gelmedi sanıyorum:
yukarıdakileri PM'de izah etmeye çalıştık ama, keşke olumsuz da olsa birşeyler yazsaydı bize nezaketen. yakışanı bu olurdu diye düşünüyorum..
neyse, arkadaşla iş yapmak isteyen olursa yapabilir biz vazgeçtik çünkü.. :)

Xoxxax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş yerinde msn yasak olduğundan giremedim özür dilerim.
akşam 19:30 da online oluyorum msn de. Almak isteyen olursa bu saatte msn de görüşebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi