İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 15 yıllık site adresi www.yamaha.com.tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyribey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
yaklaşık olarak 15 yaşında olan www.yamaha.com.tr adresim satılıktır. Şu an bir bilişim firmasına özel tasarımlı e-ticaret sitesi yaptırıyorum ama galiba vakit bulup da uğraşamayacagım.
Onun için en iyisi siteyi de domaini de satmak. Fiyatı 100bin lira.

Teşekkürler

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Domain Satarken Aşağıdaki Şablona Uyulması Gerekmektedir. Aksi Taktirde Konunuz Uyarsınız Silinecektir.

Domain adı : ***** Değil İse Yazılması Zorunludur.
Kayıt Tarihi : Domainin Kayıt Tarihinin Doğru Olmasını Sağlayacaktır.
Bitiş Tarihi : Kayıt Uzatma Ücreti Ödememeniz İçindir
Kayıtlı Olduğu Firma : Domainin Kayıtlı Olduğu firma (ihs,moniker,godaddy,isimtescil vs.)
Fiyat : Domain Açık arttırımda değil ise fiyat verilmesi kesinlikle zorunludur. (Teklif usulu ise xx - xxx - x.xxx şeklinde yazabilirsiniz. teklifleri değerlendirmek açısından)
Başlangıç Fiyatı : Açık arttırma için geçerlidir
Satış Süresi Bitiş Tarihi : Son teklif + 24 - 32 - 48(maksimum süredir) belirtilmesi zorunludur.
Minimum Artış : Luzumsuz fiyat artışını önlemek içindir 1.1 TL 1.2 TL gibi.
Hemen al : "Ben açık arttırmanın bitmesini istemiyorum hemen almak istiyorum" diyenler içindir.
Domain Hakkında Bilgi : Domain hakkındaki bilgiler yazılacaktır.

TR. GEN.TR UZANTILI DOMAİNLERİN SATIŞI YASAKTIR.

Yukarıda şablona göre konu açmanız hem rahat bir satış için hemde sizin için iyi olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5