İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK 1'i fenomen 3 HESAP! çok uygun fiyata!

dublor_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SATILIK HESAPLAR
1’i fenomen 3 hesap satılıktır.

FENOMEN HESAP:
Kullanıcı Adı (username) : CİDDİ ALICILARA
Hesabın açılış tarihi : 2011
Hesabın kullanım amacı : Kişisel
Takipçi Sayısı : 11.000
Takip Ettiklerinin Sayısı : 242
Tweetler : 1.287
Önceden Profil Suspend Yedimi ? : HAYIR
Takipçiler organikmi ? :TAMAMI ORGANİK.
Hesabın çoğu tweeti yüksek retweet ve fav. Almıştır. Hiçbir retweet hizmeti alınmadı, tamamen organik.
Birkaç yüksek rt li tweet.
+1000 RTLİ, +750, +500 rtli bir çok tweet mevcut. +2000 rtli 5 tweetten 2’si.
http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0xm2.jpg
http://k1308.hizliresim.com/1d/2/r0xms.jpg
bu da +300’lerden bir tanesi;
http://k1308.hizliresim.com/1d/2/r0xnl.jpg

15 dakika duran, yoklama tweeti;
http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0xp6.jpg

Hande Yener ve yılmaz Morgül takip etmektedir. Yılmaz morgülün muhabbetini bilirsiniz fakat hande yener tamamen kendi isteğiyle etmiştir. Herhangi bir beni takip etsene tweeti atılmadan. İki ünlünün yanı sıra, iki milli sporcu tarafından da takip edilmektedir.
Ayrıca hesabı twitter’ın tanınmış ünlü fenomenlerinden 4 5 tanesi takip ediyor.
Takip edenlerin neredeyse %85’i bayandır.
Çoğu aktif, tanınmış hesap takip ediyor.
Kendi kişisel bloğumda ki yazılarımla birlikte, 4 5 tweet atarak bloğuma 600 kişilik bir trafik sağladığım oldu.
HESABI SATMAK İSTEMİYORDUM FAKAT BU SENE YGS-LYS SINAVINA GİRECEĞİM, İLGİLENMEYECEĞİMDEN ÖTÜRÜ HESABIMIN AKTİFLİĞİ ÖLÜR, O YÜZDEN SATMAK İSTİYORUM.

Hesabın kullanım amacı : Film replikleri
Takipçi Sayısı : 40.000 (+45’ti fakat bu temizlik mevzusundan dolayı 5 bin kadar takipçisi silindi. Bende anlamadım.)
Takip Ettiklerinin Sayısı : 34.000
Tweetler : 23.000
Takipçiler organikmi ? :HERHANGİ BİR TAKİPÇİ HİZMETİ ALINMAMIŞTIR. TÜM TAKİPÇİLERİ EL EMEĞİ İLE KASILMIŞTIR. TANINMIŞ ÜNLÜ PROFİLLERİN TAKİPÇİ BÖLÜMLERİNDEN ONLARI TAKİP EDEN SON 15 KİŞİYİ TAKİP EDEREK KASILMIŞTIR. %99 AKTİF TÜRK HESAPLARDIR.
HESAP ŞUAN İÇİN NE DURUMDA PEK FİKRİM YOK 1 HAFTADIR İLGİLENEMİYORUM 1 HAFTA ÖNCE ATTIĞIM BİR REPLİK 29 RT 20 FAV ALMIŞTI. DECK VE RT HESABINA GÖRE BENCE BU KOLAY OLABİLECEK BİR DURUM DEĞİL. İLGİLENİRSENİZ EĞER İŞ GÖRÜR BİR HESAPTIR. SEVİLEN BİR HESAP AYRICA.

Hesabın kullanım amacı : RT-SÖZ
Takipçi Sayısı : 10.000
Takip Ettiklerinin Sayısı : 10.000
Tweetler : 20.000
Takipçiler organikmi ? : 2. HESAPTA OLDUĞU GİBİ BU HESABIMDA DA SON TAKİPÇİLERİ TAKİP EDEREK KASTIM. AKTİF TÜRK TAKİPÇİLERDİR. EL EMEĞİDİR, HERHANGİ BİR UYGULAMA YA DA TAKİPÇİ HİZMETİ KULLANILMAMIŞTIR.

HESAPLAR TEMİZ, AKTİF VE KALİTELİDİR.
FORUMDA Kİ DİĞER KONULARA GÖZ ATTIM, 30 K LIK RT HESAPLARI 250TLDEN SATILIYOR. ÖLÜ HESAPLARA ÇOK PARA GİDİYOR VE ÇOĞU ÇALINTI ÇIKIYOR ÇOĞU SATICI DA DOLANDIRICI ÇIKIYOR.
3 HESABA TOPLAM OLARAK 899 TL İSTİYORUM.
PAZARLIK VARDIR, CİDDİ İNDİRİM DE YAPABİLİRİM. Fiyat biraz tuzlu gelebilir, iletişime geçerseniz pazarlık yapabiliriz.

İletişim için: facebook.com/sefazorr
CİDDİ ALICI İSENİZ pm’den telefon numara mı verebilirim.
SATIŞ ÖNCE PARA TRANSFERİ ile yapılır, güven istediğiniz şekilde sağlanır.
İyi forumlar.

Hesapları alan kişiye Türkiyenin en büyük deck grubuna girmesi için kefil olacağım. Tweetinizi 200 rt hesabı rtleyecek. Aktif Takipçi çekeceksiniz.

7 teklif geldi, elinizi çabuk tutun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5