İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 2 Adet Site , 30 YTL !

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.download-tr.org

Sitenin açılış tarihi: 3-5'gün oluyor.

Kategori, sitenin içeriği nedir: Program Download Sitesi.

Günlük hit sayısı, kaynak link: Günlük hit'i yok..

Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Site Herşeyiyle..

Hosting dahilmidir: Hayır-

Banlı olduğu sponsor varmı: Yok-

Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok-

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok-

Açıklama : 1 Hafta önce bana hediye edilen domain'e , EJDER'in kodlamasını yaptığı sistemi kurdum. Birkaç ufak düzenleme ve adsense entegresi yaptım. Alacak arkadaşa site herşeyiyle birlikte verilecektir. Satma nedenim , yabancı bir projeye başlamam..

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o->

Site adresi: www.mp3worm.net

Sitenin açılış tarihi: 1 Ay'a yakın..

Kategori, sitenin içeriği nedir: İngilizce Şarkı Sözü Sitesi.

Günlük hit sayısı, kaynak link: Eskiden vardı ancak siteyle uğraşmadığımdan dolayı artık yok. Benimde siteyi aldığım arkadaş eskiden mp3 paylaşımı yaptığı için hit'leri yüksekmiş ancak ben siteyi alıp şarkı sözü sitesi yaptım ve 15 gün içerik koymadım bu sürede user sayısı yok denilebilecek sayıya indi.

Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Site Herşeyiyle..

Hosting dahilmidir: Hayır-

Banlı olduğu sponsor varmı: Yok-

Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok-

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok-

Açıklama : Bu siteyi hit'leri güzel diye almıştım bir arkadaşımdan. Ben siteyi aldım ve o 15 süresince site kapalı durdu. Bütün hitler sıfıra indi , üzerine şarkı sözü bloğu kurdum , SEO işlemini yaptım. 233 tane , şuan dünyada en çok aranan şarkı sözü listesinin ilk 250'lik bölümünü oluşturan sözleri tek tek ekledim. Siteyle ilgilenebilirseniz birkaç yere reklam verebilirseniz iyi hit sağlayabilirsiniz..

------------------------------------------------------------------------>

Yukarıdaki İki Site 30 YTL'den Satışa Sunulmaktadır. Hit'leri yok ancak güzel iş yapabilecek site ikiside aslına bakarsanız. Yeni başladığım yabancı proje dolayısıyla bu sitelerimle ilgilenemediğim için satıyorum.. 30 YTL'yi veren siteleri alır ;)

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5