İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 20.096 Kişilik Sayfa

HalimizDuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20.096 Yazdım Fakat Dün Gece Çıkmadan 0nce KontroL ettiğimde 19.700 Kişiydi Gerisini Siz Düşünün Satma Sebebim Acilen Paraya Sıkışmamızdan Dolayıdır... Sayfa 2 yıllık Olup Aktif durumdadır Çeşitli Reklamlarınızda vs kullanmanız İçin Çok ideal bir sayfa ...

Satışı Açık Artırımla Yapmak istiyorum 25 Ekimde Açık Artırımı Sonlandırıp En Yüksek Verene Bırakacağım iLginiz İçin Şimdiden Teşekkür ederim...

Sayfa Link : http://www.facebook.com/KomediKopKop

AÇIK ARTIRIM AÇILIŞ FİYATI : 10 tl dir...

LaCiVeRT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bu tarz satislarda anlamadigim sudur? facebook.com`u mu satiyorsunuz?
satilan ir sitedeki sayfa ise , ki bunu istedigi anda site sahibi ya silebilir yada sayfayi kapatabilir?!ödenen para o zaman hangi sayfaya ödenmis olacak?

demek istedigim, althizmet satin almak ne kadar güvenlidir? facebookun neyini satiyorsunuz, benim bildigim %1 rini zaten google aldi.

HalimizDuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Bu Sayfaları ßilmiyorum bilginiz Ne kadar ama Açıklayayım Konu Şu Çoğu Web Site işLeriyle Uğraşan Arkadaşlarım bilir.. Bu tür sayfaları Reklam amaçlı kullanıyorlar yani 12.000 Kişiden 3 4 bin Kişi Web Sitene Gelse Allah Bereket versin :) Emek Verilen ßir Şeyi Lacivert aL kardeş Tepe Tepe Kullan Demeyeceğiz Herhalde değil mi ?:)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Flood yapmaya devam ederseniz ceza alacaksınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5