İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 20 Adet 250 Kelimelik Giyim Makalesi | 25 TL'den Satıyorum

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar. Giyim konusunda minimum 250 kelimelik makaleler satılıktır.

Anahtar kelimeleri lacoste üzerine idi, fakat şöyle bir avantaj var; lacoste kelimeler sadece bir defa geçirildi ve genel yargılar ile makaleler yazıldı. Yani lacoste kelimesi yerine sevenhill,lc,adidas veya nike bile yazabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için ; PM atınız

3986d1342568139-tanesi-50-kurustan-150-kelime-unique-makale-yazilir-23-ozgun-ornek-odeme-kanallari.jpg

alimali1942

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu başlıkları ve özgünlük derecesi nedir. (Başka kaynaktan kendi cümlelerinizle mi ifade ettiniz yoksa sıfırdan kendiniz mi yazdınız)
ödeme bilgileriyle ayrıntılı pm lütfen.

matias000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme bilgileri ve içerik hakkında detaylı bilgiyi pm ile atar mısınız?

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
PM'ler gönderildi.
-----

Merhaba arkadaşlar. Birtakım bilgilendirmeleri aktarmak için bu yazıyı yazıyorum. Ramazan Bayramının son 2 gününden 27 ağustosa kadar geçen sürede birtakım sağlık ve ailesel sorunlar yaşadım. Bazı işlerimiz gecikti ve mhd7 tech adı ileinternette yola çıktığımız arkadaşlarımız ile organizasyon eksikliği yaşadık.

Bu sürede tüm müşterilerimiz kolaylık sağladılar ve onlara sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Sağolun varolun.

Bu hafta pazartesi gününden itibaren tam gaz çalışmaya devam etmeye başladık ve yeni projelerle de yeniden aranıza katıldık,ayrıntıları ilerleyen günlerde paylaşacağız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5