İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 2k İçerikli Site.Yetişen Alıyor.

acemi`coder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : www . chatteyim . org
Pagerank :0 - 1 aylık bir site.
Sitenin hiti : Tekil - 15 - 30 arası değişiyor. Gün geçtikçe Artıyor, Coğul : 50 - 90 arası.
Sitenin içeriği : Sohbet - radyo - fiLm - Müzik - Şiir - Mizah (GeneL Bir Portal )
* Mizah (26)
* Müzik Platformu (823)
o Yalın (33)
o Yaşar (74)
* O.Yabancı Filmler (203)
o Aksiyon Film (92)
o Korku Filmleri (39)
* O.Yerli Film (95)
* Şarkı İndir (480)
o Şarkı İndir 2 (413)
* Şiirim Sana (36)
* xHertelden (259)
o Belgesel Film (14)
o Çizgi Filmler (31)
o Film Üzerine (48)
o Sinema (94)
o Stand-Up (17)
o Yeşil Çam (55)

Banlı olduğu arama motoru varmı :banı yok
Banlı olduğu sponsor varmı :banı yok
Satışa hosting dahilmi : 15 gün karşılayabilirim.
Sitede script kuruluysa lisansı varmı(varsa satışa lisans dahilmi) :wp sistem.
İstenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı) : 4 domain Regleyene veriyorum.
Satış nedeni : Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce irc server'mdan ayrılmıştım ve 1 ay önce kendi yerimi acayım dedim herşeyi hallettim domaini reglendim ama kısmet değilmiş server'ima tekrar döndüm domaini ne yapayım derken bir portal kurdum wp içinede içerik girdim 1 aydır elimde site,Gün geçtikçe tekil hitte artış görüyorum Son Bir Hafta En Kötü tekil hiti 7, 5 gün önce oda.Bugun : saatler : 20.00 gösteriyor. Bu saate Kadar 26 tekil kişi girmiş.Yeni Bir Projem var,Şimdi Onu Değerlendirecem Domainleride Panelime alacam isimtecilden kayıt yaptırırsanız 9 * 4 : 36 ytl eder, en fazla. İsteyenler varsa Bnmle iletişime geçsinler değerlendirebilirler bu siteyi Zaten 2000'e yakın içerik var. 1.300'ü indexli. Bazı konularda destekde olabilirim,hergün devamlı içerik girerseniz 1-2 ayda eminim iyi yere gelicektir bu site. Domain Chatteyim chat domaini olarak gözüküyor bunu alırken birde espirisi vardı die seçmiştim Ceteyim olarak ufak bir espiri : ) Herkese kolay gelsin .

Mail : Dj_SemiH[@]Sohbet.tc

Saygılarımla.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem 2k diyorsun
hem hiti 15-30 arası degısıyor dıyorsun ben anlamadım
yada doğrusunu sen soyle de anlayalım

acemi`coder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Portal'a atılan post sayısını kast ediyor olabilir, 2K ifadesiyle.

MilliFantazi Açıklama Yaptığınız İçin Tşk Ederim.

ceycey45 Konu Başlığını Dikkatli Okursanız Ne demek istediğimi Daha iyi Anlardınız Efendim. 2k İçerikli Site,diye başlık açtım.İnş. Aydınlanmışsınızdır. Tşkler.

Bu arada Hit hergün artıyor, içerik eklendikçe yavaş yavaş hitlerde artış yaşanıyor.Alan Çıkmazsa Siteyi Bir Arkadaşıma Verecem o yönetecek Nasılsa 2 ay gibi bir sürede iyi hite sahip olur. Tşkler İlginiz İçin Kolay Gelsin.Satış Devam Ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5