İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık: 3700 indexli sayfa gpr6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba alemmp3.com u askere gideceğimden ve server i bu yüzden kapattığım için satılığa çıkartıyorum. tüm herşeyiyle satılıktır script ve domain. Siteyi 2 gündür kapatmak zorunda kaldım server nedeniyle. Google da 3700 indexli sayfası var ve çok kolay bir şekilde 2 3 katına çıkartılabilir ve GPR : 6 site. Adbrite deyken günde 55 dolar getiriyodu sedo haric ordaki reklamı olan for sale yazan linktende 2 euro civarı para getiriyo. şu askerlik olmasaydı :D

Demo:
www.paylastr.com/deneme

Bide yeni yaptığım bir site olan mp3super.net satılıktır açalı 2 gün olmuştuki işte server gazisi oldu 1 hafta dursaydı alemmp3 gibi bir sürü indexli sayfası olucaktı script aynı mantıkla çalışıyo

demo:
www.paylastr.com/deneme2

Scriptleri bir inceleyin isterseniz hepsi tarafımdan yapılmıştır

msn:[email protected]

Alemmp3 ün hiti 9000 olmuştuki 10 gün içinde server nanay :eek:ldu

Site 4 gündür kapalı

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site kapanalı 4 gün oldu açılırsa 1 hafta içine hiti 8 9 bini rahat geçer
istediğim fiyat 750 milyon

script ve destek dahil :D

Totals: $39.75 $288.13 $327.88 $322.68 31 0.02 bu ayki adbrite kazancım ve hala çıkıyo reklam demo da bakabilirsiniz

Ve bu site açtığımdan beri server sorunları nedeniyle baya bi kapalı kaldı bazen çok çok yavaşladı ah şu askerlik olmasa :D

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece script için ne kadar düşünüyorsun?

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Komple site

Script şarkıcı ismi ve şarkı ismi başlığı olan .html sayfalarını kendi yapıyo rewr ile Yani ne kadar mp3 olursa sitenizde o kadar çok indexli sayfanız olur google da

bu devil **** benim gizli sorumu öğrenip maili çaldı ve domaini bu suretle çaldı ******

D

[DeviL]

Misafir
sana 400 milyon yolladım bana yamuk yapıp domain panel şifresini deiştirdin , hiçbi ispatında yok mahkemeye versen makbuzum var elimde babalar gibi geri bile alamazsın.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocalar benim mailimi çaldı ve tüm sitelerime el koydu aldım yarısını budlum bilgilerini falan da tel numarasını filan türkticaret.net ip adresi var. Gittim türkticarete verdim kredi kartımı tamam bu acc sizin dediler verdiler şifremi aldılar onun ip kayıtlarını başvurdular mahkemeye

H

hedefturan

Misafir
noluyor yaws:) makbuzum var diyor elimde adam:)

burası mahkemeye döndü. Tam dedim ne güzel satıcak sitesiniz ikinci sayfayı açtım oda ne. :)

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya makbuzu nasıl oluyo onu bi anlasam benim domainim çok güldüm valla hehe o yüzden türkticaret bana geri verdi dimi acc mi ondan elemana dava açılacak tüm adresleri var elimizde ben bizzat verdim onun sonu pek hayırlı deil ben pek bilmem yasaları ama ceza alacak

şimdi telefon ettim turticarete (ablam orda çalışıyo) savcılığı pazartesi suç duyusunda bulunulacakmış benide çağırdılar az kaldı Batuhan Eksioglu çok az kaldı

[DeviL]' Alıntı:
lan şerefsiz sana 400 milyon yolladım bana yamuk yapıp domain panel şifresini deiştirdin allahın zekasız herifi benimle uğraşamazsın adam olacaktın hiçbi ispatında yok mahkemeye versen makbuzum var elimde babalar gibi geri bile alamazsın.

Ya makbuzum var diosun bide geri bile alamazsın diosun çaldığını ap açık beyan ediyosun

H

hedefturan

Misafir
Peşini bırakma . Bu tip şerefsiz insanlara yol vermesin kimse. Allahından bulsun hiç demesinler.

bu toplistlerin phpnuke için hazırlanan bir tarzı varmı. Örneğin phpnuke sitemde toplsit kurmak istiyorum. bannerdan tıklandıkça site üste çıksın türünden bidliğiniz bir yer var mı?. tam linkini verebilirmisiniz...

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hedefturan' Alıntı:
Peşini bırakma kardeşim. Bu tip şerefsiz insanlara yol vermesin kimse. Allahından bulsun hiç demesinler.

Yok kardeşim bırakırmıyım pazartesi savcılıktayım hiç uçarı kaçarı yok buluşup dilekçe vericez ip adreslerini ve onun adresini vercez. Zaten akraba çok bizde yozgatlıyız nede olsa :D

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam size para yollamis ve siz bunun üstüne yatmissiniz nasil insanlik bu size bu yapilan az bile!

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Romantlk' Alıntı:
adam size para yollamis ve siz bunun üstüne yatmissiniz nasil insanlik bu size bu yapilan az bile!

Kesin işin içinde sende varsın umarım bi gün böylesi çıkarda çalar tüm domainlerini dikkat ettim tüm bu adamın açtığı konularda hep savunmuşsun onu akraban galiba veya aranızda ne varsa bilemiyecem.

Ben başvurumu yapıcam arkadaşım gerisin türk mahkemeleri karar vericek o zaman herkes görecek kime ne olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5