İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 3K Tekilli Hikaye Sitesi

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

2-3k tekilli absürt hikaye sitemi satıyorum. İçinde 2100 den fazla hikaye mevcuttur. Hikayeler alfabetik ve kategori olarak her iki şekilde sıralanmştır. Ayrıca günde 50 den fazla hikaye kullanıcılar tarafından eklenmektedir.

Kullandığım script full SEO lu ve ASP dir. Pagerank değeri 3 ve Google'da 4000 den fazla sayfası indexlidir. Henüz 1 aylık sitedir.

Fiyat 450 YTL. absürt olduğu için link veremiyorum. PM ile ulaşabilirsiniz.

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallara aykırı herhangi bişey göremiyorum. Zaten absürt olduğu için ilgilenen arkadaşlara linki pm yoluyla iletiyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kurallara aykırı herhangi bişey göremiyorum. Zaten absürt olduğu için ilgilenen arkadaşlara linki pm yoluyla iletiyorum.

Tamam da zaten VIP ın kuralların ihlal edildiği bir yer değil sadece insanların gözünün önüden A*dult u uzak tutmak için ya da özendirmemek için yapılmış bir yer burada 15 yaşında çocuk ta var bu bağlam da sana ÖM atan herkese bu işi açıklıyacaksın değilmi ?? EVET

Umarım anlatabildim...

Yoksa banane ne yaparsan yap ama burada milletin göz önünde değil kanaatindeyim

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VIP olmak bi tercihtir diye biliyorum. absürt site satışının bu bölümler altında yasak olduğunu gösteren herhangi bir ibare var mı?

Eğer hala bir sorun varsa lütfen satışı baltalama. Sağ üstteki "Report" butonunu kullanarak yetkililere bildir. Kurallara aykırı herhangi birşey varsa onlar müdahale eder, gerekeni de yaparlar.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Senin satışını baltalayan işinle işi olan yok sadece o iğrenç hikayeleri buralarda millete sergileme git vip e üye ol orda sergile...

Ben şikayet etmem kimsenin arkasından iş çevirmem yüzüne söylerim aslanlar gibi.. Hemde her zaman aslanlar gibi İŞLER yaparak .. Umarım anlamışsındır..

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada bi site satışı söz konusu ve kurallara aykırı bişey mevcut değil. Gerisinin de kimseyi ilgilendirmeyeceğini diye düşünüyorum. Artık alakasız mesajlar yazmazsın umarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5