İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 4 yaşında Bayan Sitesi

X

Xman

Misafir
2006 yılında açtığım, yemek tarifleri ağırlıklı bayan sitesini satmayı düşünüyorum, istediğim fiyata ulaşmazsa satılmayacağının bilinmesini isterim. Sitede 1100 civarında özgün yemek tarifi ve konu bulunmaktadır. Site altyapısı wordpress'dir, hiçbir arama motoru yada sponsordan banlı değildir, ben link satışı, adsense vs.. aylık 500 lira civarı kazanç sağlıyorum, ancak detaylı döküm veremeyeceğim. Site imzamdaki sitedir araştırıp detaylara bakabilirsiniz. Footerdaki linkler kısa süreli olup, alacak olan arkadaştan bitiş süelerine kadar kaldırmamasını isteyeceğim. Kasım 2010 a kadar hosting ödemesi yapılmıştır, dileyen kullanır, dileyen kendi sunucusuna taşır. Pagerank 1 senedir sıfır, sanırım link satışından dolayı şikayet edildi, alexa ve index rakamları oldukça iyidir. Başka sorularınız olursa pm atabilirsiniz. İstediğim ücret 3000 lira net..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
istatistik varmı? son 6 ayı görebileceğimiz

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn deyim reklam verdiğim site imiş Fiat da belirtmişsiniz pazarlık söz konusu ise konuşalım

dEsir0us

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı satışlar Ahmet abi. Uğraştıgın bir siteydi. inşallah degerine satarsın...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Adsense yardımınızdan sonra sitenizi satın almak aklımdan geçmişti ama bu fiyat benim için bayağı yüksek geldi

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Sitemizin hiti 5 k ve üzerinde ise lütfen [email protected] adresine mail atınız, msn yede ekleyebilirsiniz.

Hayırlı satışlar dilerim.

cianz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Net aylık adsense gelirini (link satışı hariç) ve hitbilgilerini gönderirmisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5