İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 4 yıllık gümüş takı sitesi

omanner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Satılık 4 yıldır faaliyette olan site, gümüş takı üzerine satış yapılmaktadır, gümüş ev eşyası ve çelik takı da satılabilir, daha karlı bir iş yapmam sebebiyle ilgilenemediğim için satmaktayım, çok az ilgilendiğim halde 2000 liraya kadar cirolar yaptığım oldu, kar marjı yaklaşık yarı yarıyadır, site met-ay bilişimden hazır e-ticaret sistemidir, site ile beraber yaklaşık 2900 gr ürün de beraberinde verilecektir, her türlü yardım da yapılacaktır, tedarikçi üretici toptancı yönlendirmesi yapabilirim, işi kabaca öğretebilirim, kendim 24 yıllık kuyum imalatçısıyım, site adını buraya yazmak istemiyorum sattığım görünmesin diye öm atabilirim, fazla detay yazamayacağım, ilgilenenler öm göndersin. Teşekkürler.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Satış konusunu lütfen forum kurallarına uygun olacak şekilde güncelleyiniz.

+18 Ad(u)lt site olmadığı için demo belirtilmesi zorunludur.

omanner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış konusunu lütfen forum kurallarına uygun olacak şekilde güncelleyiniz.

+18 Ad(u)lt site olmadığı için demo belirtilmesi zorunludur.

Kusuruma bakmayın, 'demo belirtilmesi' derken tam anlayamadım, zahmet olmazsa biraz daha açabilirmisiniz, bilgi anlamında.

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Demo adresi logodan bulunabiliyor. fiyat rica edebilirmiyim..

omanner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi logodan bulunabiliyor. fiyat rica edebilirmiyim..

Site fiyatı pazarlıksız 5000 TL'dir ama ürünler hariçtir, ürünlerin fiyatı da toptan olarak ayrıca hesaplanacaktır, imalattan tedarik ettiğim ürünler de imalat fiyatından hesaplanacaktır, çok fazla ürün de yok elimde zaten 3 kiloya yakın, gramı gümüş ve işçilik dahil 1.20 $ dolardan 3,20 $ dolara kadar ürün var ortalama fiyat yaklaşık 2 dolar civarlarına geliyor.

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Site fiyatı 10000 TL'dir ama ürünler hariçtir, ürünlerin fiyatı da toptan olarak ayrıca hesaplanacaktır, imalattan tedarik ettiğim ürünler de imalat fiyatından hesaplanacaktır, çok fazla ürün de yok elimde zaten 3 kiloya yakın, gramı gümüş ve işçilik dahil 1.20 $ dolardan 3,20 $ dolara kadar ürün var ortalama fiyat yaklaşık 2 dolar civarlarına geliyor.

Sn Omanner sizde bilirsinizki gümüş işinde son satıcıya satarken işçilik ücreti konulur. Siz hesaplamalarınızı saf halinden yapmalısınız. Yani bu işte bir yanlışlık yapıyorsunuz gibime geliyor.

omanner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sn Omanner sizde bilirsinizki gümüş işinde son satıcıya satarken işçilik ücreti konulur. Siz hesaplamalarınızı saf halinden yapmalısınız. Yani bu işte bir yanlışlık yapıyorsunuz gibime geliyor.

Merhaba;
Sizin demek istediğinizi tam olarak anlayamadım ama şu şekilde tekrar edeyim, bizim sektörde herkes işçilik+maden olarak fiyat söyler, bende şu an bendeki ürünlerin fiyatlarını herkesin anlayabileceği şekilde yazmaya çalıştım.
Benim ürünleri hurdadan satmak gibi bir niyetim yok, bunlar kullanılmış ürünler değilki hastan hesaplayayım, öyle olsa eritip takoz yapar satarım, ayrıca bende son satıcıya satıyorum zaten, bunları alan perakende satış yapacak; meslekten olmayınca farklı görünüyor sanırım.

zaferdegri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam site adresini pm ile gönderebilirmisiniz. Mümkünse

samilemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi
toplam eldeki ürün fiyatı
eldeki ürünler
tedarikçiler
tedarikçi fiyatları
tedarikçi sözleşmeleri
en son toplu anahtar teslim fiyatını
detaylı p.m. lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5