İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık 4000 arkadaş ekli facebook hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
200 lira istiyorum az da olsa pazarlık payı var bu kişilerin hepsinin e postasıymış şuyuymuş buyuymuş hepsine erişim imkanınız ayrıetten direk olarak mesaj gönderme imkanına sahipsiniz birebir iletişime geçebileceğiniz 4000 yeni müşteri facebook sayfası oluşturup hepsini sayfanıza davet edebilirsiniz

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Face gruplarının satıldığıı gördümde hesabın satılığına ilk defa şahit oluyorum. Bi hesap açıp her önüne gelene arkadaşlık isteği göndersen 2-3 günde 4000 arkadaşı çok basit yaparsın. Böyle birşeye alıcı çıkacağını sanmıyorum.

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Face gruplarının satıldığıı gördümde hesabın satılığına ilk defa şahit oluyorum. Bi hesap açıp her önüne gelene arkadaşlık isteği göndersen 2-3 günde 4000 arkadaşı çok basit yaparsın. Böyle birşeye alıcı çıkacağını sanmıyorum.

Böyle birşeye alıcı çıkacağını sanmıyorsun çünkü bilmiyorsun
3 günde yap ben alıyım senden bu fiyata ekleme limiti var bi sürü güvenlik önlemi var facebook ta

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
facebook o tarz hesapları kapatıyor. sen neler denedin neler yaşadın bilmiyorum ama benim bildiğim en az 4-5 kişi yeni hesap almak zorunda kaldı. yani reklammış, spammış vs. gibi şeyler yapamıyorsun, eğer bu amaçla alsınlar istiyorsan yalan yani kapatıyorlar hesapları.

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
facebook o tarz hesapları kapatıyor. sen neler denedin neler yaşadın bilmiyorum ama benim bildiğim en az 4-5 kişi yeni hesap almak zorunda kaldı. yani reklammış, spammış vs. gibi şeyler yapamıyorsun, eğer bu amaçla alsınlar istiyorsan yalan yani kapatıyorlar hesapları.
hocam bi facebook sayfası açarsın oraya sitenin linkini koyarsın sonra davet edersin facebook sayfasına bu hesap 2 yıllık hesap

monarch20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aven 4 bin arkadasli hesap bende suan 3 tane 4.si az once kapandi 30 liraya satiyorum fazla olunca onunla dedigin gibi sayfaya uye kasmaya calisirsan 1 hafta icinde kapanir fiyatin cok ucuk bence dusurursen alicak arkadaslar cikicakdir sitenizde satilan urunlerinizi tanitabilirsiniz ise yarar ama cok istemis arkadas.

AngelusTr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
200 lira mı ahahaha ben 5.000 arkadas ekli hesabı 20 tl ye satamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5